Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Időt kért, ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időt kért, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Annyit kell tudni rólunk, hogy még csak egy hónapja vagyunk együtt, viszont igazán intenzív volt az egész. Minden nap találkoztunk, a kémia tombolt, rengeteg közös pont... Amolyan szerelem első látásra. Be is lettünk mutatva a baráti köröknek, családnak, mint egy pár.

Minden szuper volt, a korkülönbség (8 év) ellenére is (huszas korosztály). Ám pár hete a párom nyakába szakadt a meló (stressz, kimerültség) és összetalálkozott az exével, akivel nem sokkal elottem szakított (pár évig voltak együtt, nekem a szakításukhoz semmi közöm).

A lényeg, hogy ettől most elbizonytalanodott, és időt kért gondolkodni, rendezni magában a dolgokat.

Szerintetek van még remény, vagy törődjek bele abba, hogy ez valójában szakítás. Kinek milyen tapasztalata van, hasonló helyzet? Vélemény, tanács, valami?

Iszonyúan fáj ez az egész, mert még sosem szerettem senkit ennyire!!

Előre is köszönöm az értelmes hozzászólásokat!



2013. okt. 3. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem eddig 2x kért időt párom minimum 1 hetet kért mindkét alkalommal más okokból, de al éynegh ő is kért.

Konkrétan 1 napigbirta és vissza jött :D

Ha szeret és fontos vagy neki nem fog sokáig tartani. Személy szerint az idő kéréselég 1 szemét dolog de nem kell szakitásnak elkönyvelni. Ha igy tettem volna én is most nem lenne párom. Amit pedig bánnék mertazota is boldogok vagyunk :)

19F

2013. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem ha már el kell gondolkozni az gáz!!! Mivel írtad, h nagyon szereted így megértelek, h vársz.

Viszont ha egymásnak vagytok teremtve úgy is együtt maradtok! hagyd gondolkodni adj neki időt. ha meg nem téged választ akkor ez a nagy szerelem csak egy oldalú. :(

Inkább derüljenek ki a dolgok előbb mint később. Jobban jársz hidd el! Én legalább is így vagyok vele. Viszont ha melletted marad akkor az elég bizonyíték ,hogy nyugodt légy az érzelmei felől. :)

2013. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj, akkor el fogod veszíteni. Uralnod kell a helyzetet, magabiztosan mint kőszikla. Légy szabad, független (az érzelmektől!). Ez az, ami miatt hozzád térhet vissza.


Kérdezd meg magadtól: mit tennék, hogyan viselkednék akkor, ha nem volnék szerelmes belé, de a barátsága fontos volna, és megbántani sem akarnám.

2013. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretek valakit, akkor nincs olyan , hogy elbizonytalanodás....


Az időkérés kamu. Vagy kellesz a párodnak, vagy nem.


Lehet, hogy arra kell neki idő, hogy párszor megdugja az exét, és így ne is legyen jogod panaszkodni megcsalásért, mert igazából ez idő alatt nem is voltatok gyakorlatilag együtt, mert ő időt kért?


Időt kér? Hát jó... én adnék amennyit akar. De ne is jöjjön vissza!


24/F

2013. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!