Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és 24 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és 24 éves fiú kért arra h próbáljam ki vele a párkapcsolatot. [tanácsok jol jönnének nem vagyok vmi tapasztalt]! Mit gondoltok a lentebbiről?

Figyelt kérdés

már régebb óta kb 2 éve ismerjük egymást nemnagyon találkoztunk csak néha mert az ifi (foci) csapat tagja

és én kézilabda után mindíg ott maradok barátnőimmel megnézni őket

egyszer megvárt és furcsa módon hazakisért nemtudtam mit kéne csinálnom hát bele mentem...

csak fura volt mert nem vagyok az a csinos testalkatú csajszi.. lásd: 153cm-56kg szval nemtudom h most csak szívatott e erre felvett msn re beszélgettünk stb majd nemrégiben randira hívott és ott tette fel a kérdést h hajlandó lennék e vele kapcsolatba lépni

nemtudom mit kéne tennem mert félek is h csak átver meg stb. főleg attól h nem lesz elég amit nyújtok neki..

nekem nagyon tetszik a srác és nemtudom h mondhatom e h szeretem deh az biztos ha melettem van megszólalni is nehezemre esik


2009. aug. 14. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom a srác lehet hogy többet fog akarni majd mint te azért 10 év mégis csak 10 év!
2009. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl fiatal egy 24 éves sráchoz? Lehet, hogy csak szexet akar. Járj nyitott szemmel és ismerd meg mielőtt még bármit is csinálnál.
2009. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármilyen kétséged merül fel ne menj bele, a te korodban még nagyon sok a 10 év korkülönbség. Csak gondolj bele, ő már szexet akar, bulizni járni, iszogatni hajnalig, stb. Ezekhez te még mind kicsi vagy.
2009. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj!

Személyes tapasztalat, h a focisták nagy nőcsábászok! Megjártam már 2vel!

Éppen így...h a pálya körül lévő csajokkal szórakoztak...pedig én sem tartom magam csúnyának...de mindegy.

A másik a korkülönbség. Azért ebben a korban a 10 év kemény különbségnek számít. Nem tartom kizártnak h csak "arra" kellesz neki.

2009. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Még fiatal vagy. Pláne egy 24 éves pasihoz. Még gyerek vagy ő meg felnőtt (legalább is agyilag mindenképpen, még ha te ezt máshogy is érzed). Valamint szerinted egy 24 éves férfi meg tudná állni hogy olyan párkapcsolata legyen amiben nincs szex? Mert szexuálisan igencsak súrolja a pedophilia határát...

Inkább gondolkozz 18 év alatti pasikban. De attól a pedó még pedó marad, vagy kiskorú megrontása.

Ez az én véleményem. Tetszhet, nem tetszhet. Ez van.


f/32

2009. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ezt a kérdést én is feltettem magamnak épp ezért írtam ide mert érdekel h ki mit mond rá egyszerűen tanáccstalan vaggyok sőtt ezek mind felmerültek bennem amik idáig elhangoztak :S

sőtt furcsának is találtam..

deh miért hiszi mindenki azt h mindenkinek csak a szex kell? :S lehet h ő nem olyan

tudom most csak azért védem mert tetszik stb deh mégis

2009. aug. 14. 14:11
 7/20 anonim válasza:
100%

Szerintem is sok egy kicsit az a 10 év korkülönbség ebben az esetben. Szerintem keress korban hozzád illőbb fiút, aki még szerethet is!

Ha rám hallgatsz, nem állsz le vele. Szerintem a szüleid is hasonlóan jó tanácsot adnának ebben az esetben :-)

Így leírva nem tartom tisztességesnek a srác szándékait.

Persze én nem ismerem.

Minden jót!

H

2009. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal, focista, és pasi. Biztos hogy nem bírja ki melletted hónapokig vagy évekig szex nélkül, vagy belerángat és te később majd megbánod (mint én, 16 éves voltam de szörnyen naív) vagy megcsal úton út félen, esetleg is-is. Hidd el sok az a 10 év ebben a korban. Tudom, hogy nem mondhatom meg mit csinálj és csak a saját hibájából tanul az ember, de ha félsz ne menj bele, nem szabad.
2009. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Még ha rendes is a srác,a te korodba 10év korkülönbség nagyon sok. Te még gyerek vagy,ő meg felnőtt. Téged még a szüleid korlátoznak,ő meg gondolom bulizik. Kívánom hogy minden ok legyen,de szerintem nincs nagy jövője a dolognak. Talán 3-4év múlva.
2009. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet h rossz, de nézd reálisan a dolgot. A focisták bulizni járnak. Ha nyernek, azt ünneplik, ha vesztenek, akkor meg leisszák magukat a sárga földig. Már írtam ide, én vagyok az a tapasztalt lány...szóval nem biztos h akarod látni a nagy kicsapongásokat, a részegeket, és nem biztos hogy egyáltalán a szüleid elengednének vele akárhova is...ami persze teljesen érthető.

Ha otthonmaradsz, akkor csak azon jár az eszed (tanulás helyett!!!) hogy mit csinál, melyik maca van az ölében, éppen hol csavarog.

Több faluba, városba van meccsük, és te nem is biztos h mindre el tudnál menni, és csak az ideg ölne meg, h éppen kiver kavar a hátad mögött.

NE menj bele ebbe, tiszta őrület...ő a fociról lemondani nem fog...te meg úgyis féltékeny lennél...ebből semmi jó nem sülne ki.

2009. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!