Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a franc történik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc történik a barátnőmmel? Miért kér iylet és miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés

Az utobbi időben elég sokat veszekedtünk és igazábol én ezt mind megbocsájtottam és nem vettem zokon. Nem vagyok az a fajta aki felhántorgatja a dolgokat, vagy akármi.

Tegnap azt mondta h a lelki ismerete miatt ne mtud nyugton maradni, mert annyiszor okozott már fájdalmat nekem(ő igy gondolja, de nem érti meg h én megbocsájtottam neki mert önmagának nemtud)

Tegnap arra kért, hogy adjam neki vissza amit ő adott nekem. Alapbol ő öszinte volt és nem szándékosan bántott engem. Azt mondta mindennél jobba nszeret de magának ne mtud megbocsájtani. Kikönyrögte nagy nehezen belementem h megprobálom neki visszaadni mert ugy oldodna a büntudata....

Azt csináltam, nem foglalkoztam vele semennyire, ne mválaszoltam, nem vettem fel a telefont. Nem kommunikáltam vele, magyarán éreztettem vele h mit veszit ha ellök magátol. Majd irt 1 sms-t h nem birja tovább visszaakar kapni. Elkezdtünk beszélgeti a vége, azt lett, hogy kibékülünk és megprobál magának megbocsájtani és elfogadni h én már ezen tul tettem magamat. Aztán ezen a hétvégén ne mtudtunk találkozni mert ő családjával lement falura és vm programjuk volt.(Távkapcsoaltban vagyunk) Aztán ma este ahelyett h kedves lett volna és örülne h ilyen megértő vagyok ő inkább flegmázott és bunkozott velem. Majd mondta h megy dolga van megkérdeztem mikor jön vissza és mit csinál. Azt mondta vasal kajál fürdik és befesti a haját.

Megkérdeztem milyenre festi. Ilyen zöld tincseket akart belerakni a fekete hajába mint Avril Lavigne v ki. Ez eddig rendben is lenne mondaná sok ember. Viszont ő nagyon jol tudja h én nem kedvelem a nem természetes szineket és mondtam neki h nem örülnék ha befestené. Meg azt is hogy miért nem szol ha ilyenre adja a fejét. (Ő is tudja h nem szeretem az ilyen nem természetes szineket) Azt mondta h elfeljtette... Hát azért nem hiszem h csak ugy elfelejti az ember h befesti a haját....Főleg olyanra amilyet a pasija nem szeret. Aztán mondtam neki h hamár megvette akkor csinálja de máskor szoljon mielőtt bármit is vesz. Azt mondta rendben aztán elment elköszöntünk. Aztán 20p-el később rám irt hogy evett fürdött és elmegy inni kocsmaba barátnőivel. Megkérdeztem h már otthon van azt mondta hofy már rég...

Tehát arrol sem szolt volna ha nem kérdezek rá konkrétan h otthon van és még azt se emlitete volna h olyanra festi a haját amilyet én nem igazán szivlelek.

Azt mondanom sem kell h egyedül inni nem engedtem el mert kitudja miylen részeg disznók vannak ott....

Már régen megbeszéltük ezt ketten h csak akkor iszik ő meg én is ha együtt vagyunk és mivel mindketten féltékenyek vagyunk csak együtt megyünk v sehova.

Aztán a mai este igazábol elég sok mindent semmibe vett...

Nem tudom h ez most miért van. Miért igy reagál arra h kibékültem vele? Ő gerjesztette a veszekedést ő kért bocsánatot és kért békülést. Én belementem és örültem i neki kedves voltam, aztán ő igy reagál.

Miért lehet ez? Nem értem :/

Aztán elkezdtem a fejmosást h szerintem nem ezt érdemlem meg hasonlók. Aztán annyit mondott h szolj ha befejezted szia

aztán lelépett...



2013. okt. 6. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
eléggé döglött egy kapcsolat már nem azért mind a ketten féltékenyek vagytok minek? ha annyira akar úgyis megcsal meg azt komolynak találtam ha az egyik nem megy a másik se nah m1 szerintem ennek ennyi
2013. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Van egy elméletem: Ez a visszaadós dolog egy tudatlan teszt volt, és amikor könnyen megbocsátottál neki, megbuktál a teszten, és most semmibe néz.


Vagy talán azért néz semmibe, mert sok dolgot elnéztél neki. Én már kaptam a P@fámba egyik extől, hogy úgy érzi, velem bármit megtehet... Igaza volt, és jó, is hogy szólt.

2013. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen lesz..r téged,nem érdeklik az igényeid,elvárásaid,hogy mit szeretnél és mit nem,hogy hogyan lennétek boldogok.Ez azért van,mert semmibe vesz és nem tisztel.Aki pedig nem tisztel,az nem szeret.
2013. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hú. Néhol már követni sem tudtam, de annyit levettem, hogy szélsőséges a barátnőd. Olyan hangulatingadozásai vannak, mint egy terhes nőnek. És nagyon nem természetes, amit veled művel. Bármit is mond ilyenkor, hogy szard le meg ilyenek, ne tedd. Szeszélyből mondja csak, nem gondolja át igazán. Nagyon furcsa egy kapcsolatotok van. Szerintem semmibe vesz téged. És ez a távkapcsolat hogy működik? Milyen gyakran látjátok egymást? Hetente, kéthetente, havonta?
2013. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hetente amikor tudjuk. Most ez a hétvége kimaradt.
2013. okt. 6. 22:23
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezt már nem nézem el kedves voltam vele megtettem érte mindent megbocsájtottam aztán ilyen pokróc velem. Nem akarom elvesziteni attol fügetlenül, viszont most betelt a pohár, szerintem atrakom másik sim kartyamat FB-re meg skypre nem lépek fel had örlődjön.

Csak azért irtam ide ki a kérdést, mert kiváncsi vagyok h miért teheti ezt velem...

Volt 1 sejtésem h nem tisztel de állítása szerint szeret. Kezdek kételkedni :/

19F

18N

2013. okt. 6. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
nem fogja meghatni
2013. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!