Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldön élünk a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élünk a barátnőmmel, nagyon összevesztünk, ő már elment másfél órája a lakásból, aggódok érte nagyon?

Figyelt kérdés
Összevesztünk valami hülyeségen, nagyon megbántottam ő meg fogta magát és elment a lakásból. Már másfél órája elment és nem tudom hol van nem veszi fel a telefont sem. Nem tudom mit csináljak.
2013. okt. 6. 13:36
 1/6 anonim válasza:
igen!
2013. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kendrazoltan ***** válasza:
Inkább menj el megkeresni, ne ide írogass...telefont vigyél, mert ha hazaér és nem vagy otthon, akkor talán felhív...
2013. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne fejtegetni ha elmondanád hogy min vesztetek össze és a párbeszédet is leírnád.

Amúgy meg, hagyd hogy kiszellőztesse a fejét, hagyd hogy átkozzon kicsit a barátnőjének, nem fog elveszni.

Most neked is van egy kis időd gondolkodni, Gondold át hogy mit miért mondtál, és miért nem volt jogos, ha hazajön beszéld meg vele, kérj bocsánatot amiért megbántottad, tudod hogy megy ez.

2013. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hacsak nem Thaiföldön, vagy Kolumbiában vagytok...

akkor keresd!

2013. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
most ment ep haza egy gep, lattam felszallni, ja es Kinaba ment
2013. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irány a kocsma...
2013. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!