Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy evek ota tarto kapcsolatbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy evek ota tarto kapcsolatbol rogton egy uj kapcsolatba lepten hejes dontes volt?

Figyelt kérdés
Egy tob eves kapcsoltbol ki lepve egybol osze jotem valakivel , tob ev alat mar ugy ereztem hogy se veled sem nelkuled volt mar az egesz mindig probaltam hejrehozni amit lehetet de sosem ment, 1 honapja hogy szakitotunk es enyi ideje vagyok egyut az uj paromal is az elejen meg jol ereztem magam de valahogy mindig fel bukan az ex es ijenkor ugy erzem hogy ujra hianyzik.nem ertem miert van ez es tanacsot szeretnek evel kapcsolatban kerni ha lehet elore is koszonom

2013. okt. 8. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetted túl magad rajta teljesen.

Ezt kéne megtenned.

Az új kapcsolat ebben segít, de nem feltétlenül elég ehhez. Ezért igen, jól tetted, de még van amit tehetsz azért, hogy túl tedd magad az exeden.

2013. okt. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
A helyes az >ly<-vel van, a többi hibát meg már meg sem említem... és nem volt helyes döntés, mert egyértelműnek tűnik, hogy csak pótléknak kell neked. Ez pedig minimum lealacsonyító az új pároddal szemben, ha nem egyenesen megalázó. Időt kellett volna hagyni, hogy rendesen lezárd az exeddel a kapcsolatot és csak AZTÁN újat kezdeni.
2013. okt. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért mentél bele az újba ilyen hirtelen?Ennyire magányos voltál,vagy a bosszú vezérelt?Dönts.
2013. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
roman vagyok magyarul nem nagyon tudok ezert van anyi hiban a szovegben
2013. okt. 8. 20:24
 5/5 A kérdező kommentje:
nem hogy maganyos voltam hanem mert felejteni akartam a multat ami az elen gond nelkul ment de par napja csak a mulra tudok gondolni
2013. okt. 8. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!