Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott, de nem érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, de nem érzek semmit. Miért?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt, ebből 2.5 évet együtt is laktunk. Múlt hét hétfőn szakítottunk, tegnap hoztam el a cuccaimat. Már amikor megmondta (telefonon, mert most külföldön van) sem éreztem semmit és most sem érzem. Összesen kétszer sírtam, de az se volt az az igazi sírás. Pedig szeretem, meghalnék értem, bármit megtennék, hogy velem legyen, de nincs az az érzés, amit előző szakításoknál éreztem. Semmit se érzek, mintha üres test lennék, vagy robot. Már komolyan, dühít, hogy nem tudok sírni, hogy nem tudom meggyászolni a szakítást. Ez miért van? Még mindig tart a sokk? Vagy mégis mi? Nem értem... (Egyébként nagyon gyenge vagyok és mindenen elbőgöm magam, még azon is, ha meglátok egy ciki kisbabát, vagy állatkát). Akkor most mi van? Mi ez az érzéketlenség? 22/L

2013. okt. 9. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
te nem a 13-ba laksz?
2013. okt. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia. Az mi? Kerület? Nem, nem ott lakom. :)
2013. okt. 9. 00:41
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
de édes vagy kérdező. csókolnám mindenedet :D
2013. okt. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D
2013. okt. 9. 00:50
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

"Pedig szeretem, meghalnék értem, bármit megtennék"

Egyébként meg üdv a világomban :)

2013. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te is így vagy vele? De am én tényleg nagyon szerettem. Még egy évig külföldön is éltem miatta és egy évig nem láttam a családomat stb. Szóval tényleg imádtam (imádom?) de nem tom mi van velem. napok óta csak kacagok :D
2013. okt. 9. 00:57
 7/10 A kérdező kommentje:
*Meghalnék érte :D (Upsz, ezt tényleg elírtam. Fogjuk arra, hogy késő van :D).
2013. okt. 9. 00:58
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
én vagyok aki édesnek gondolt! :D de ez az elbőgöm magam cuki kisbabán, állatkán váltotta ki belőlem ezt a mondatod :D Szabad egy táncra felkérnem hölgyem? A lassú zenét maga szolgáltatja, és az illata, hmmm, az illata... Priviben..:D
2013. okt. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem te már nem voltál szerelmes, nem szeretted igazán, a "meghalnék érte" érzés csak egy emlék arról amikor még az voltál.

26F

2013. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ciki kisbabát lát, akkor sír
2013. okt. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!