Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal 1 hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal 1 hónapja együtt vagyunk és nem érez irántam semmit még! Fog még szerintetek vagy már nem?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve volt egy 7 éves kapcsolata,de vége lett(ő hagyta ott a barátnőjét)!És kiábrándult belőle tehát utálja !Tegnap kérdeztem meg tőle hogy mit érez irántam-azt mondta,nem tudja!Jól érzi magát velem,!De még az zavar nagyon hogy csak este találkozunk amikor nem lát senki kicsit olyan mintha bujkálnánk,igaz ő sokat dolgozik mikor haza megy a munkából még kint dolgozik estig aztán találkozunk ami igaz is!Szóval nem tudom hogy komolyan gondolja e vagy csak arra kellek?Szerintetek?
2013. szept. 27. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát mi nem tudunk vele beszélgetni helyetted, hogy kiderítsük.
2013. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen,de mennyi idő kell egy pasinak hogy beleszeressen a csajba?
2013. szept. 27. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
aközött, hogy nem tudja, vagy nem érez semmit, hatalmas különbség van. nem lenne veled, ha nem érezne semmit. az, hogy csak este találkoztok, ahogy te is írtad a munka miatt lehet, ez nem jelent semmit. az a kérdés, hogy amikor találkoztok, akkor az csak arról szól, hogy szexeltek és az idő többi részében semmi érdemleges nem történik (randik, beszélgetések, ölelések, stb.), vagy vannak ilyenek is? mert ha a szex a központi része a találkozóitoknak, akkor nem kizárt, hogy kihasznál. de ebből, hogy nem tudja mit érez, nem szabad arra következtetni, hogy semmit sem érez.
2013. szept. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem csak szex volt,tegnap sem volt csak jött hogy beszélgessünk egy jót és vannak ölelések,a randi meg kocsikázás és bevásárlásból áll ha lehet így nevezni.Nem tudom mi lesz,de tartok tőle mi fog ebből kisülni!!
2013. szept. 27. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
az is kérdés, hogy ő ebben az 1 évben mit csinált. volt-e barátnője, vagy ismerkedett-e, vagy bármi ilyen? ha te vagy azóta az első komolyabb, akkor necces a dolog, de ezt neked kell érezned és sablon szöveg, de tényleg vele kell megbeszélned, hogy hogy értette ezt, hogy nem tudja mit érez.
2013. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát még nem tudja idő kell neki,mert fél a csalódásoktól!Találkozott 1-2 lánnyal abban asz 1 évben de csak 1-1 randija volt velük,mert nem igazán jöttek be neki!De a szülei előtt is elhallgat bár tudják hogy van valakije,de a nevemet nem akarja elárulni!
2013. szept. 27. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Cicus, ne bántódj meg, de nagyon kis butus cicus vagy.

Együtt lenni valakivel, aki semmit sem érez irántunk...

Eleve, belemenni, minek?

Még a nevedet sem árulta el....csalódott egy két lányban....de ócska szöveg...

2013. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mert az ő elmondása szerint fél érezni,hülyén hangzik de ezt mondta!A másik meg mindennap hív még ha nem is találkozunk szóval reménykedem benne hogy nem csak hülyít!Szerintem ha csak arra kellenék,nem foglalkozna ennyit velem!
2013. szept. 27. 14:17
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja,és még annyit hogy valamelyik este felhívott és arról beszélgettünk illetve arról is hogy milyen jó lenne most együtt lenni,erre ő azt felelte hogy ott vagyok most is vele mert a szívében vagyok,ez akkor még is szerintetek mit jelenthet ?
2013. szept. 27. 14:23
 10/11 anonim ***** válasza:

azt, hogy jó vagy neki a szexre, és azt mondja, amit hallani szeretnél

a többi sóder

2013. szept. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!