Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti, hogy jutottatok arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy jutottatok arra a döntésre, hogy kidobjátok a párotokat?

Figyelt kérdés
Mi volt az utolsó csepp a pohárban? Hogy történt a szakítás? Mit veszítettetek vele? Házat? Jó létet? Biztonságot?

2013. okt. 15. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Fél éven át idegbajt kaptam tőle, de mindig reménykedtem, hogy jobb lesz... aztán egyszer csak besokalltam.


Hogy mit vesztettem vele? Egy agyvérzést biztosan...

2013. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma dobtam a barátnőmet. Sok mindent kellett elviselnem: meglopott és megcsalt. Egész végig megcsalt. Nem tudtam elviselni az egészet.

Ma volt az első évfordulónk is.

2013. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is szakítás előtt állok. Az idegbaj kerülget már több mint 1 éve. Eddig csak az tartott vissza, hogy ha rossz akkor nagyon, ha jó akkor nagyon. De teljesen biztos vagyok benne, hogy nem ő lesz a férjem. Okok: nem hív fel soha (csak ha kell vmi neki), nem tartja a szülinapom, névnapom. Nem lehet vele karácsonyozni, egyáltalán ünnepelni, mert vita van. Ajándékot soha nem kapok tőle. Csak akkor bújik hozzám, ha szexet akar, miután mondom h nem elmegy és én vok a szemét. Mások az elképzeléseim a pénzről, takarékosságról mint neki. Már megütött, említésre sem méltóan viselkedett velem. Nem támogat a céljaimban. Már tényleg az utolsókat rúgjuk.

A lakhatás egy speciális eset, nem lenne se logikus, se értelmes ötlet külön költözni, addig amíg nem találunk magunknak valaki mást.

2013. okt. 15. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy, minek jöttél össze vele?

Kettő, eléggé irányítani akarod. Pl én aranyos kedves vagyok, de a fizumat arra költöm amire akarom. Ebbe a jóisten sem szólhat bele.

2013. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na idefigyelj. Nem hiszem, h ilyet írtam volna, h el akarom szedni a pénzét vagy be akarom vele osztatni. De a páromtól elvárom, hogy gondoljon a jövőre. Én gyereket szeretnék, házat, autót. A semmire nem fogok se neki se másnak gyereket szülni. Majd busszal megyek szülni? Majd munkás szállóra viszem haza a gyereket? Majd ha kell valami a gyereknek akkor mindig én fogom megvenni? Csak az én gyerekem lesz? Soha nem megyünk majd sehova? Életem végéig azt kell bámulom, hogy szórja a pénzét, míg én félre teszem, hogy egyáltalán legyen jövőm?
2013. okt. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!