Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a nőkre jellemző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a nőkre jellemző inkább az, hogy tökéletes kapcsolatot feladnak, csak azért mert "elmúlt"? Miért teszik ezt az emberek egy jó kapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Nem egy kapcsolatot ismerek, ahol a pasi tenyerén hordozta a lányt, tényleg semmi baj nem volt, még a lány is beismerte, hogy nincs semmi baj, nagyon szeretlek, de már elmúlt. És ezért képesek több éves, akár házasságokat is feladni, mert nekik kell a láng, nagy szerelem. Férfiaknál is van ilyen, de szerintem jóval ritkább. Szerintetek ez helyes az ekkora önzés, hogy nem gondolni arra, hogy aki szereti annak mekkora fájdalmat okoz ezzel, csak azért mert neki láng kell
2013. jún. 20. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi múlt el? A szerelem? Amiatt sok kapcsolat fejeződött már be valóban.
2013. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem most hagyott el a pasim, pedig minden tökéletes volt, annyira szerettem... De "elmúlt a làng". Egyébként szerintem ugyanannyi nõ meg ugyanannyi pasi van, aki ezért eldobja a jòl müködõ kapcsolatàt.
2013. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert találkoznak egy jóképűbb pasival.
2013. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen az, de megmarad az erős szeretet, kötődés, a férfi tenyerén hordozta de ennek ellenére a lány mégis tovább állt.
2013. jún. 20. 10:21
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Mert a nők buták, sajnos. Mindig a rossz fiúkra buknak. Ha rendes vagy velük és megbecsülöd őket, akkor unalmasnak találnak és megcsalnak, jobb esetben elhagynak és nem hülyítenek tovább. Anyámnak is volt egy rendes hapekja, de túl kedves volt és jófej, nem is bírta sokáig elviselni, összejött apámmal, aki egy folyton kötekedős, verekedős vadbarom. De hát ez kell minden nőnek, sajnos én is tapasztalom már felnőttként. Úgyhogy készülök az erőszakos életmódra, mert a jó fiús énemre egy csaj sem kíváncsi.
2013. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért!! Szerintem ezekkel az emberekkel valami nem stimmel! Aki a szerelemet keresi az sose fog tudni megállapodni ha meg mégis akkor félrejár. Én soha nem dobnék el magamtól egy ideálisat azért mert elmúlt a szerelem. A lángot a meglevővel kell feléleszteni nem újat keresni. Nézzétek meg a Rékasi Détár házaspárt. Hányszor megmentették a házasságukat!!

Aki csak ugy pikk pakk eldob magától olyat akivel x évet együtt volt csak mert neki kell a láng az meg is érdemli, hogy a végén egy sokkal rosszabbat találjon vagy egyedül maradjon. A másikat meg kell becsülni nem eldobni mint egy használt zsepit, ha már meguntuk vagy nme elégit ki bennünket.

2013. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ilyen rossz fiúsokat is ugyanúgy elhagynak, mert elmúlt
2013. jún. 20. 10:33
 8/15 anonim ***** válasza:
A civilizált világ sokunkból jófiút csinált, de az ösztönek megmaradtak és a nők többsége mindig a rosszfiúkra, az alfahímekre fognak bukni.
2013. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8-as

Buta primitív nők lehet, meg s fiatalok esetleg, de egy normális intelligens nő nem. Neki nagyobb az ösztöneinél az agya, érzelmei. Nagyon sok nőt ismerek, aki a jófiúkra bukik, barátnőm is ilyen én tipikus jó fiú vagyok és páromnak pont ez jött be, tény hogy nagyon okos lány.

2013. jún. 20. 10:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha önző, ha nem, mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné/tudja. Mert csak egyszer élünk, ha nem boldog, lépjen tovább. Nem lehet mindig másokhoz alkalmazkodva élni.
2013. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!