Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi tegyek? Tetszik egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Tetszik egy másik fiú is.

Figyelt kérdés

2 hete jöttem össze a barátommal. Nagyon aranyos, kedves fiú , jól el tudok vele beszélgetni mindig érdeklődik irántam és úgy érzem szeret is (én nem). Viszont van egy másik fiú aki már lassan egy éve tetszik de leginkább augusztus óta nem volt eddig még semmi köztünk csak beszélgettünk, de nagyon tetszik, állandóan rágondolok (főleg mostanában) elképzelem, hogy milyen jó lenne ha vele lennék együtt, el a karom terelni róla a gondolataimat mert mégis barátom van de nem megy.

Igazából nem is vagyok benne biztos hogy tetszek ki.

Mit tudnék csinálni hogy elfelejtsem vagy az lenne inkább a jobb ha szakítanék a barátommal de attól félek nem találok még egy ilyen jó embert:||

Kérlek ha tudtok segítsetek!!!!!!!!!

16\L



2013. nov. 13. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd el a barátodat a bizonytalanért
2013. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Girgoy ***** válasza:

Attól függ, hogy a jövőben jó feleség akarsz lenni vagy egy "pillangó".


Mert arra már most el kell kezdeni készülni. Ha van egy jó emberrel hosszabb kapcsolatod, akkor az új bizonytalan kapcsolat csak egy kísértés, aminek meg kell tanulni ellenállni. Nem hidd, hogy az új jobb.


Nemrég írtam erről egy másik kérdésben, hogy vannak emberek, akik csak a szerelem hormontúltengésébe szerelmesek, nem valódi emberekbe. Ezek mindig megrekednek a kapcsolatok kezdeti feldobott fázisában, és ha az elmúlik, otthagyják az embert és kergetik az érzést. Csakhogy ettől nemn lesznek boldogok soha, mert a valódi boldogság a következő szakaszban jön csak el, ha az emebr kellően kitartó, és már képes megbírkózni a nehézségekkel is és valódi szoros kapcsoaltot alakít ki egy emberrel, akivel valódi közösséget alkotnak.


Fiatal vagy még, de ha a szomorú válási statisztikákat nézem, akkro mindenképp azt javaslom legalább neked, hoyg már 16 évesen tanuld meg a hűséget, hogy legalább Te legyél igazán boldog! ;)

2013. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

drága kérdező!

neked nem lesznek normális kapcsolataid az életben. egyik pasi ágyából a másikba.

2013. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van, hogy ne hagyjam ott a biztosat a bizonytalanért meg, hogy tanuljak meg hűséges lenni.

De ha egész nap az agyamban motoszkál a másik fiú, ha meglátom annyira zavarba jövök és nagyon boldog leszek és egész nap mosolygok:|

2013. nov. 13. 17:45
 5/8 Girgoy ***** válasza:

Ha ez a helyzet, akkor tölts több időt a régi barátoddal és gondolj rá. A "felizgulás" a másik iránt egy idő után el fog múlni, csak tarts ki. Ahogy jött, úgy fog el is menni...


A kísértések olyanok, mint a fórumokon a trollok. :) Mindenkinél bepróbálkoznak. Ha valaki reagál rájuk, feléjük fordul, akkor arra ráakaszkodnak és állandóan zaklatják. De ha valaki nem vesz róluk tudomást, akkor otthagyják és átnyergelnek másra, akit jobb eséllyel szivathatnak. El fog ez az érzés múlni, ha nem táplálod és inkább a régi barátodhoz maradsz hű. És ez a tapasztalat sokmindenben segít majd az életed minden terén, hogy a valódi boldogságot el tudd érni. :)

2013. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Girgoy ***** válasza:

Bocs, újraolvastam a szitut, mert először azt hittem, a régi barát után jött egy új, de most látom, hoyg bonyolultabb ahelyzet. Amit írtam, azt továbbra is fenntartom általános tanácsként, de most nem teljesen világos a helyzet, hogy ki a régi barát, kit akarsz elfejteni és kit szeretsz jobban és ki a jobb ember szerinted. :)


Tehát: akivel csak "plátói" kapcsolatod van, az tetszik 1 éve, és őt akarod elfelejteni azért a fiúért, akivel ténylegesenen is jártok (?) 2 hete, viszont Te nem szereted? Hát akkor pláne döntsd el, hogy kit akarsz és tarts ki mellette, ne játsz a fiúkkal!


Szóval... 1 év alatt nem sikerült kideríteni, hogy teszel-e az A fiúnak, de ténylegesen összebarátkoztál B fiúval úgy, hogy neked még mindig az A fiú tetszik. Akkor miért barátkoztál össze B-vel? Mert ez egyszerűbb volt, belesodródtál? De ha nem szereted B-t, akkor miért hitegeted? Ráadásul, ha A ismeri B-t és látja, hoyg Ti összejöttetek, és eddig esetleg táplált valamit irántad, akkor most már azt látja, hogy elúsztál, mert úgy látszik, B-t szereted. Nem lehet megállapítani, hoyg A-t zavarja-e, hoyg összejöttél B-vel?


Ha A-t nem nem zavarja, hogy összejöttél B-vel, akkor eddig se szeretett, tehát akkor inkább javasolnám, hogy amennyiben B tényleg tetszik, akkor őt ne verd át, mert vele felszínileg valódibb kapcsolatod van, mellette dönts. Ha viszont A-t zavarja, hogy összejöttél B-vel, akkor dönts A mellett, mert ezek szerint vele mélyebb szinten valódibb kapcsolatod van, mert jobban szeretitek egymást. A lényeg az, hoyg döntsd el, mit akarsz és derítsd ki, A is hogy érez irántad, és aztán tarts ki a választásod mellett. Ne hülyíts 2 fiút, mert az nem a boldog szerelem, hanem 3 szerencsétlen ember útja!

2013. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen. Az aki egy éve tetszik azzal nem járok hanem a másikkal. Igazából nem tudom hogy most teszek-e annak a fiúnak (aki egy éve tetszik )az biztos hogy augusztusban tetszettem.

Mert azzal a fiúval akivel most járok, őt már 3 hónapja ismerem és jóba voltunk de most jöttünk össze, akkor jó ötletnek tűnt mert úgyis magányos volt meg tetszett is de most már inkább a másik fiú tetszik.

2013. nov. 14. 17:12
 8/8 Girgoy ***** válasza:

Aha! :)


Akkor viszont tényleg ki kellene deríteni, hogy a régi fiút zavarja-e, hogy összejöttél az újjal.

(Illetve a többi, amit írtam. :) )


De valahogy tényleg dönteni kell, mert a 3-asban mindenki szív.

2013. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!