Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esett rosszul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy a barátom megdicsért egy másik lányt, engem meg nem?

Figyelt kérdés

Azért kérem a véleményeteket, mert úgy érzem, néha túlreagálok dolgokat.

2 éve vagyok együtt a barátommal. A kapcsolat elején rengeteget bókolt..utána viszont jött egy körülbelül fél évig tartó hullámvölgy, sajnos javarészt miattam(rengeteget hisztiztem). Én rengeteget változtam, rájöttem, nem jó a hiszti, mégse javult a helyzet. Ha csinosan öltöztem, a barátom közölte, hogy :" Mivan, gyászolsz?". Nem dicsért, nem bókolt, sokszor megalázott. Rengetegszer beszéltem vele, számtalanszor került a kapcsolatunk a szakításhoz közel. Viszont most megint javult a helyzet, sőt, mondhatni most a legjobb a kapcsolatunk.

Ma nagyon csinosan igyekeztem felöltözni(fekete harisnya, fekete ruha övvel)-igyekeztem elnyerni a tetszését. Amikor meglátott, annyit mondott a ruhára, hogy de jó(de azért, mert csipkés volt).:)

Az egyik barátnőm meg direkt a kedvemért kiöltözött(azt mondta, csak nekem:) ). Közöltem a barátommal, hogy ez a lány a kedvemért öltözött ki, és, hogy milyen csinos. Amikor eljött elöttünk a lány, a barátom közölte, hogy: "Tééééényleg csinos!". Nem az esett rosszul, amit mondott, hanem ahogy mondta. Abban a pillanatban azt éreztem, hogy én akármit felvehetek, nem leszek szép(ezt a lányt nagyon sokan dicsérik). Valahogy úgy éreztem a hangsúlyán a barátomnak, hogy wow, ez tényleg jó csaj. Én meg....Nagyon önbizalomhiányos vagyok, és ez annyira sziven ütött, hogy végig szomorú voltam. A barátom kérdezgette mi a baj, én viszont úgy érzem túlreagálom, ezért igyekeztem elnyomni, és kedves lenni. De fáj.:(

Rám nem szokta így mondani, hogy milyen csinos vagyok, csak ha heti egyszer átmegyek hozzá..:( Ilyen hangsúllyal meg sose mondta.


2013. nov. 8. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nő vagy, ez természetes.
2013. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az a baj, hogy tényleg úgy öltözködsz, mint aki gyászol, mert írtad is, hogy fekete harisnya, hozzá fekete ruha övvel...lehet, színesebben kellene öltözködnöd.
2013. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jogosan vagy kiakadva szerintem, elég bunkó a barátod azok alapján amiket írsz. Próbáld megbeszélni vele.:)
2013. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Én azért nem akarom, hogy természetes legyen..:)

Tény, hogy nagyon feketébe járok, többen is mondták már, ugyanakkor nem csak én öltözködöm így az osztályból, ráadásul a lány, akit megdicsért is fekete felsőbe és szürkés fekete cicanadrágba volt.:(

Múltkor meg egy ünnepségre jött talpig feketébe az egyik barátnőm(fekete blézer, fekete garbó, fekete szoknya), és mégis megdicsérték:(.

Viszont lehet megpróbálok színesebben öltözködni, ha javul a helyzet akkor megéri.

2013. nov. 8. 15:10
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát voltak bunkó dolgai, de most van a változó korszakában, most javul, és nagyon igyekszik.:)

Meg hát sajnos én rontottam el a dolgokat, úgyhogy most viselem a következményeket.

De lehet megbeszélem vele, de igyekszem nem hisztizni, hanem csak megemlíteni.

2013. nov. 8. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
ez sanna így van: számára te már megvagy, akkor vág gerincre amikor akar.....az ilyen udvarlást kedveskedést bókokat már kampányidőszakban elvégezte mint holmi robot munkát, most eszi ennek gyümülcsét a combjaid közül
2013. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Még nem feküdtünk le.:)

Tudom, hogy fura két év után, ezt most hosszú lenne leírnom.:)


De igen, én is sokáig úgy éreztem, hogy megkapott, nem kell már bókolnia...de mostanában nagyon kedves velem, a kedveskedés is visszajött, de ez a mai kissé földbe döngölt.

2013. nov. 8. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor sz.pd le
2013. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!