Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma masfél év után szüneteltete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma masfél év után szüneteltetett a barátnőm. Mostansag elég sokat veszekedtünk egy masik srac miatt aki rányomult . Facebookon szinte néha többet beszelnek mint velem, telefonalgatnak 20perceket. Van okom azt hinni hogy neki ez egy fellangolas?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete veszekszunk miatta eleg durvakat ir neki a gyerek de o csak poenra veszi. Talan jogosan vagyok feltekeny. Mikor telefonon beszeltek hallgattam es a srac folyton azt kerdezte hogy tetszem meg ilyesmi es a baratnom hebegett habogott nem nagyon akart valaszolni neki ugy hogy ottvoltam deaztan 15perc utan kinyogte hogy nem, szerintem csak azert hogy ne haragudjak meg.

2013. nov. 12. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy amelyik kapcsolatban szünetet kell tartani, annak már mindegy.

Én azt gondolom, hogy a szünet ugye egyértelműen a "nem járunk együtt" zónában van, amikor is azt csinál az ember, amit akar. És azzal, akivel akarja. Itt, ha bármi történik, akkor a másik nem vetheti a szemére, mivel nem voltatok együtt, éppen szünet volt. Ha történik valami mással, ha valaki mással összejön valami, akkor a szünetből szakítás lesz, ha nem jön össze semmi, nem történik semmi, akkor meg még mindig vissza lehet menni az előzőhöz.

Azért én azt gondolom, hogy ha valaki ennyit beszélget a másikkal telefonon és face-en, akkor ott vagy egy nagyon jó barátság kezd kialakulóban lenni, vagy valami egészen más...

2013. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NyolcOne9 ***** válasza:
Kuka a csaj, nem is értem, mit foglalkozol még vele.
2013. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szakítani kell, nem szüneteltetni. És ha ezt az egyik fél, akinek kellene (ő), nem teszi meg, akkor NEKED KELL! ENNYI.
2013. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem barátság van kialakulóban ott szerintem. Ne kíméljük a kérdezőt feleslegesen!


A kapcsolatotok, bizony a lefolyó felé halad, egyre gyorsabban kering az örvényben - mindjárt el is tűnik. (Elég képszerű?)


Ahol már ilyen telefonálások vannak, ott már nem csak poénra van véve a csajodért bejelentkezett hím. Lehet, hogy kezdetben arra volt véve, de a csajodnak egyre jobban imponált a legyeskedése, az érdeklődése, és nyilván a sok dumálgatás meghozza az eredményét, hiszen a nőket az egójukon és a lelkükön át lehet megszerezni. Más kérdés, hogy csak azt a nőt, aki a meglévő kapcsolatban már nem 100 százalékosan zárt kifelé, hanem már kezd újra kifelé is érdeklődni. (Ami ugye egy kapcs kezdeti szakaszában elképzelhetetlen, ezért se tudsz olyan nőt megszerezni, aki friss kapcsolatban van, és se lát, se hall a pasiján kívül.)

2013. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Számomra a szünet hülyeség. Egy szó arra, hogy a másikban reményt keltsünk, de tudjuk, hogy vége, csak még nem merünk szakítani, mert hátha a másik kapcsolat mégse jön össze, így lesz ki visszafogadjon. Ugyanaz mint az időkérés.


Ha a kapcsolat eljut odáig, hogy valaki kamu időt kér, vagy szünetet, ott nekem vége lenne a dolognak.


Jártam így. A srác időt kért, de akkor már szakítani akart, csak túl gyáva volt kimondani. Így 3 nap után meguntam és én dobtam ki mint macskát szarni....


27/N

2013. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A.R. ***** válasza:

Baszk! ez azért 100 ból 95% -ban hasonlít az enyémhez :O

Nálam is 1.5 év után kért szünetet a barátnőm, eljegyzés volt meg minden már. Aztán kiderült, hogy a gyakorlati helyén csapta neki egy pasi a szelet és lelépett. :D A szünet meg csak azért volt, hogy szépen lassan lekoptasson úgy, hogy ne bántson meg. Utána millió csaj blogon olvastam, hogy ez a csajoknál állandó módszer....

20/f

2013. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!