Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A nők vagy a férfiak ragaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy a férfiak ragaszkodnak jobban a párjukhoz?

Figyelt kérdés

Melyik nem tagjai szoktak szakítani inkább olyan indokkal, hogy már unják a párkapcsolatot?

Tehát nincsen semmi probléma, csak meg kéne beszélni a bajokat és kicsit alkalmazkodni kéne a másikhoz, de inkább szakítás lesz belőle.



2013. nov. 23. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nők. Mert ők kevésbé függnek a szextől + mindig könnyebben találnak másikat. Ám ez azt is jelenti, hogy a férfi csak azért "ragaszkodóbb", mert jobban kell a szex + fél, hogy nehezen lesz újabb barátnő.
2013. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem a nők hamarabb, a pasik ilyenkor inkább félre lépnek...
2013. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A csajok is félrelépnek már. Elég jellemző, hogy tartanak egy biztos kapcsolatot, közben ha van rá mód, félrelépnek jó pasikkal. De az is igaz lehet, amit a 2. ír.

Viszont olvastam egy kutatásban, hogy az eddigi vélekedésekkel ellentétben megcsalás esetén a csajok hajlamosabbak azonnal szakítani, a férfiak néhányszor megbocsájtanak, ha kell.

2013. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőre van példa és ellenpélda is. Én nő vagyok és szerintem én ragaszkodok jobban a páromhoz.
2013. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A férfiak.


26/F

2013. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak. Nekünk nehezebb újra párt találni.
2013. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők ragaszkodóbbak! Sok nő azért szakít a párjával, mert sok mai kandúr eléggé tunya és azt sem tudják hogyan kell udvarolni... hja és hogy megtartani egy kapcsolatot, ugyan már... :D Utána meg a nők hülyék... :D Ebből a szempontból a srácok ragaszkodóbbak, de miért is? :) :)Mindig mi figyeljünk oda, a pasik meg nem? Természetesen nem bírjuk sokáig... :D Szóval a legtöbb mai srác ám ilyen :) (Tisztelet a kivételnek, akikből kevés van) :)

21/L

2013. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!