Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jol tettem h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jol tettem h szakitottam?

Figyelt kérdés
én 16L ő 18F egy suliba jarunk és kb fél éve ismertük egymást. jövőre lett volna a szalagavatoja és felkért táncolni. beleegyeztem aztan elkezdtünk ismerkedni,és összejöttünk 3 hét után mert addig udvarolgatott...én csak a belső tulajdonságai miatt szerettem....nem vmi szép srác ..de ezt sose mondtam neki h javitgasson magán csak 1x pl zselézze fel a haját megcsinalta max 2x és többször nem, meg nem tudott öltözködni se. nagyon romantikus volt a srác,magas barna haj barna szem..mielőtt összejöttünk olyanokat hallott rolam h 5-8emberrel d-gtam bulikba, pedig még szűz vagyok :d és ugye én jó módú családból származom..ő meg hát..panelba lakik az anyjával...elág szar a családi helyzete nekem meg megfordult a fejembe h a pénzért szeret....nekem sose tetszett igazán de mindenki aztmondta h probaljam meg mert rendes srác meg normális...addig volt normális amig azt nem mondta a szemembe-po/ámba h tudtad h A. szebb nálad? én meg annyira besértődtem h szakitottam vele...meg mindig olyanokat mondott hogy aludj nálam meg h nem akarlak megfektetni..de szüleim ugyse mentek volna bele meg én se és azt mondtam neki ha ez nem tetszik találj olyat aki elmegy és beleugrik az ágyadba vagy ha nem tetszik el lehet menni melegebb éghajlatra...bunkó votam? de mellettem hajtottak rá (oszt.társam aki nagyon ronda), meg más csajokra is hajtott..vélemények?

2013. nov. 24. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
16 évesen én ennél azért érettebb voltam már...
2013. nov. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, nem illettetek össze de egyikőtök sem tűnik jobbnak a másiknál.


1. Kétszer is leírtad, hogy ronda srácnak tartottad és nem is tetszett akkor minek voltál vele? Úgyis látszik, hogy nem szerethetted.

2. Azt írtad talán a pénzért van veled de, ha nem veszel neki semmit hanem mindketten fizetitek a saját dolgaitokat akkor nem lehet veled a pénzért, különben sem a te pénzed hanem a szüleidé.

3. Gondolom te sem hitted, hogy a legszebb vagy a világon de érthető miért sértődtél be, ilyet nem mondunk annak a lánynak akit szeretünk főleg nem így (persze, ha te kérdeztél erre rá akkor vállald a következményeket...)

4. Együtt alvásban nincs semmi kunszt persze úgyis lett volna csók, tapi ilyesmi de nem vagytok már 12 évesek. Ha pedig semmi csók, tapi, petting nem volt akkor mégis milyen kapcsolat volt ez? Továbbá mi az, hogy más csajokra is hajtott, WTF?

5. Elég érdekes, hogy a végén leordítod a fejét csak mert szeretett volna veled együtt aludni amit mint mondtam, természetes. Ha azt mondod nincs szex akkor biztos megérti.

2013. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!