Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétnek érzem magam mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétnek érzem magam mert szakítottam a barátnőmmel. Jól tettem vajon és miért fáj ennyire hogy meg kellett ezt tennem vele és összetörtem szegénykémet?

Figyelt kérdés

Szóval lehet hosszú leszek, de nagyon csalódott vagyok :(. Szombaton szakítottam a barátnőmmel fél év után, már egy ideje döcögött ez a kapcsolat, sem a szexuális élet, sem igazából maga a kapcsolat sem működött, nagyon távolságtartó volt még velem is, kevés barátnője barátja van és próbáltam nagyon sokszor megbeszélni vele hogy miért ilyen zárkózott, mitől fél de azt mondta hogy ő ilyen és ennyben maradt mindig a dolog. Bár én szakítottam vele mégis nsgyon mélyen megérintett, még sírtam is pedig nem szoktam soha.Nálam mondtam el neki hogy sajnálom de le szeretném zárni ezt a kapcsolatot, mert nem érdemli meg hogy azt hazudjam neki egy életen át hogy minden rendben van csak mert ezt szeretné hallani,nagyon összetört szegénykém , de megkért hogy ezt a hétvégét még tölsem utoljára vele, természetesen megtettem. Utána hazakísértem, mert nem akartam így felrakni csak egy buszra, ölelgettem és kértem hogy bocsásson meg, de úgy érzem ennek így kell lennie :(. Alig tudtam végleg elmenni , sírva kérte hogy ne hagyjam el,ne menjek el, majdnem megszakadt a szívem :(((. Azóta csak az jár a fejemben hogy remélem nincs semmi baja és nem fontolgat butaságokat de nyílván nem hívhatom fel hogy mi van vele :(. Nagyon aggódom miatta :(. Lehet túl érzelmes vagyok és nem kellene már ezzel foglalkoznom de nagyon féltem :(.

27/F


2013. okt. 22. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, hogy erre mit mondanak majd a nagyokosok, de én szerintem lehet, hogy mégsem kéne ezt a kapcsolatot feladni...


Beszélgettetek ti eleget? Megfelelő mennyiségű időt töltöttetek el együtt? Vannak zárkózottabb emberek, de azért nem kéne őt elhagyni, mert ilyen a személyisége, lehet, hogy később megnyílna neked.


Talán még nem késő helyrehozni a dolgot.

2013. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
szakítani nem könnyű. attól mondjuk nem lesz baja ha megkérded hazaért-e épségben. ha nem szereted akkor tarts ki a szakítás mellett, ha meg szereted, akkor járj vele, de annak nem sok értelme lenne hogy sajnálatból összejöjj vele aztán megint kidobd később.
2013. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolat megromlik nem eldobni hanem megjavítani kell. Ha sirt érted biztosan szeret. Én is nagyon nehezen beszélek az érzéseimröl. És zárkozott vagyok. Emlékszem az elsö kapcsolatomra...az elsö 2 hétben meg sem mertem ölelni a pasimat. Hagytam h ő csókoljon meg meg h öleljen...Aztán felszabadultam és átvert... nam1

Csak annyi hogy a helyedben nem dobnám el ezt a fél évet csak azért mert zárkozott a csaj. Gondold át hogy mennyire szereted és h mit veszitesz.

Majd tájékoztass :D

2013. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, túl vagy már azon, hogy jól átgondoltad, meg biztos akartad már megmenteni a kapcsolatot, úgyhogy ilyeneket nem tanácsolok. Ha egy kapcsolat sehogy sem működőképes, akkor felesleges húzni-halasztani a szakítást, mert később sem lesz sem jobb, sem könnyebb.


Ha már mindenképp a kapcsolat vége mellett döntöttél, azt tudom tanácsolni, hogy nem játszd meg azt vele, hogy "maradjunk barátok", vagy "jaj, annyira aggódom érted, azért néha beszélgethetünk, jól vagy-e". Bár a teljes kapcsolatmegszakítás tűnik a legfájdalmasabbnak, ha nem ezt teszed, csak meghosszabbítod és megnehezíted neki a lezárás időszakát, mert továbbra is reménykedni fog.

2013. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyilván oka volt annak, hogy így döntöttél, de azt már neked kell tudnod, hogy valóban "csak" sajnálod őt, mert nem vagy lelketlen, vagy netán nem voltál egészen biztos a döntésedben és visszahúz a szíved?!
2013. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy érzelmileg én már kifelé tartottam ebből a kapcsolatból, inkább azért örlődöm mert nagyon nagyon sajnálom hogy összetörtem ezzel a szívét, mint ahogy az előttem szóló monndta sajnálatból semmi értelme nincs folytatni mert később még jobban fájna mindkettőnknek..... :(
2013. okt. 22. 13:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudok tanácsot adni, de megérintett a történetetek...
2013. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Eddig jutottam:

"Szombaton szakítottam a barátnőmmel fél év után, már egy ideje döcögött ez a kapcsolat, sem a szexuális élet, sem igazából maga a kapcsolat sem működött"

És innentől a többi vergődés lényegtelen.

Ha fél év után már ennyire szar akkor mit sír a szád, hogy összetört? Most az a bajod, hogy szakítottál egy csajjal? Ez van, az élet kemény, te meg egy puhap*cs vagy ha ezen vergődsz. Vagy ha ennyire sajnálod akkor maradtál volna vele a szar lapos kapcsolatotokban. :P

2013. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Je Veux ***** válasza:
90%

Majd túléli. Felesleges sajnálatból együtt maradni vele. Te már kifele tartottál a kapcsolatból, nem láttad, hogy lehet jövője a dolognak, akkor meg nincs értelme.


Ez pedig annyira baromság..megjavítani kell, nem eldobni. Mostmár mindenki mindig ezekkel a szavakkal dobálózik.


Persze, egy több éves kapcsolatot, ahol akár már együttélés van, vagy több éves házasság, esetleg gyerekek..na azokat a kapcsolatokat meg kell javítani. Legalábbis úgy kéne hozzáállni, hogy legalább megpróbálják..aztán ha nem jön össze, nem jön össze.

Egy pár hónapos kapcsolatot viszont minek erőltetni?! Az egyik fél úgy érzi, hogy ennek már nincs értelme, a szerelemből nem lett mélyebb szeretet, egyszerűen csak kihúlt, akkor hagyni kell. Saját magának és a másiknak is hazudik vele..


Szóval igen, igaz, hogy dolgozni kell a problémákon és törekedni arra, hogy megoldjuk, de egy pár hónapos kapcsolat, ahol a kommunikáció és a szex sem működik, azzal mit erőlködjünk?


Szóval kérdező, lépj tovább, a lány pedig túl fogja élni.

2013. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Majd szépen mindketten megnyugszotok, az nem a ti hibátok, ha nem illettetek össze:)
2013. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!