Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges egy főleg cinikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egy főleg cinikus srác és egy eléggé ironikus lány kapcsolata? Vagy ennek semmi értelme, mert max haverok lehetnének? Bármilyen véleményre kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés

A kettő között van különbség, ezért én pl. nem tudom, csak annyit, hogy egyik sem túlzottan érzelmeskedő típus.


Cinikus:

[link]


Ironikus:

[link]


Légyszi írjatok a válaszotokhoz kort és nemet! én 25/f vagyok.



2013. nov. 18. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a meghatározásokat,mert vágom a két fogalom lényegét.Speciel én a barátomat elég cinikusnak és ironikusnak tartom együttesen,én dettó ugyanez vagyok,csak nőben.Gyakran nyírjuk egymást,de pont ezért nem unalmas a kapcsolatunk.Egyébként mindketten imádjuk a másikat,csak néha sok egymásból.Ilyenkor jön egy kiadós vita,utána meg édes a kibékülés.
2013. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2013. nov. 18. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Azaz mennyire életképés két kiállhatatlan ember kapcsolata?
2013. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre vagyok kíváncsi.
2013. nov. 19. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
jó érdekes lesz... :D hát nem lesznek túl nyugis napjaitok.
2013. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!