Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzem egy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem egy szakítás miatt ennyire rosszul magam?

Figyelt kérdés

Én szakítottam a fiúval, és tudom, hogy neki fáj, de engem érzelmi téren úgy éreztem nem nagyon visel meg a dolog. de mégis...

minden nap ha erre a dologra gondolok hányingerem lesz, és sírok mint egy 5 éves, mert szemétnek érzem magam. pedig nem csaltam meg...

és szinte csak átalszom a napokat, mikor nem kell bemennem, mert kikelni sincs kedvem...

20/L



2013. nov. 28. 21:14
 1/6 October15 ***** válasza:

1 kérdésem lenne: pontosan hogy is lett megfogalmazva az a szakítás ? csak mert ugye simán lehet olyat produkálni amire én azt mondanám h ennyi erővel a fél focicsapat is megránthatott volna.


mondjuk ha ilyen szépen kiütött akkor annyira szr ember már nem lehetsz, bizonyos értelemben ez jó hír.

2013. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az exbarátnőm. Meg mondta,hogy majd egyszer meg fogja ezt bánni. De ő nem hinném,hogy sírt utánam.

amúgy visszatérve a tiédre:

Talán nem lehet,hogy szereted még azt a fiút ?

Amúgy ne szégyeld,hogy sírsz benned van egy kis érzelem legalább :) nem olyan vagy mint az átlag és ez jó :)

2013. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha a srác még szeretett, akkor valószínű rosszul esik fájdalmat okozni valakinek aki szeret (vagy ragaszkodik hozzád). De ha nem kölcsönös, akkor jól döntöttél.
2013. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 October15 ***** válasza:
3.: AMEN szeret-ragaszkodik elválasztása! AMEN fckin big AMEN. azért csak nem haltak még ki a némi értelemmel bíró emberek.
2013. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szeretem mint embert és úgy érzem mindig fontos lesz nekem, de nem tudom elképzelni vele az életemet évek múlva akár...

a szakítás elég rendhagyó volt. megbeszéltük a dolgainkat, semmi ajtócsapkodás tányértörés vagy akármi...

mégis annyira rosszul érzem magam...

2013. nov. 28. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok légyszíves magyarázd el,akár privátban,hogy miért nem tudod vele elképzelni.

Érdekelne mert nekem is mondták már ezt,de nem indokolták meg,hogy miért nem és még mindig zavar pedig már nem most volt :)

2013. nov. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!