Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne a helyes ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy évig jártam a barátommal. A kapcsolat nagyon szépen kezdődött, de aztán jöttek problémák. A végén arra jutottam, hogy nem ő az igazi és nem vele szeretném leélni az életemet. Végül szakítottunk közös megegyezéssel, de a szakítás kapcsán egy csomó mindent megbeszéltünk és kiderült, hogy egy rakás probléma igazából abból fakadt, hogy elbeszélünk egymás mellett és félreértjük egymást. Most hogy szakítottunk, rájöttem, hogy hiányzik és hogy lehet, hogy nem is volt ez olyan rossz, csak túlreagáltam néhány dolgot. Szerintetek mit csináljak? Megpróbáljam vele újra? Vagy most tévesek az érzéseim a szakítás miatt? (nem tudom, hogy ő mit gondol... még nem vetettem fel, hogy próbáljuk meg újra) 23/L

2013. nov. 28. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, tévesek az érzéseid.. az efféle rossz dolgok idővel elkophatnak, és csak a jó marad meg. Ha összejönnél vele, akkor valószínűleg megint rengetegszer elbeszélnétek egymás mellett.
2013. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Ha már átlátod a problémákat az sokat segít.
2013. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ez eddig 1:1
2013. nov. 28. 14:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj jobban oda a kivetítéseidre.Amikor elkezdődik egy kapcsolat, még nincs ott az ismeret.Még nem "ismered" a párodat.Maga az ismeret a múltból épül fel.Az amit Te gondolsz róla, és az ami kialakult benned kép a reakciói, reagálásai alapján, erről gondolod azt, hogy ismered.És ez teszi tönkre a jelenben való együttlétet.A jövő még nincs itt!A múlt pedig már elmúlt!A jövőért tett erőfeszítés közben, lemaradhatsz a jelenről.Lemaradhatsz arról, amit a jelenben megélhetsz mellette.

Ne befolyásolja a döntésed se a múlt, se a jövő!

Ne gondold azt, hogy ismered.Ne ezek alapján dönts arról, hogy megpróbálnád e újra.

Döntésed abból induljon ki, hogy elfeleded a múltat.Így képes leszel minden eddigi berögzült reakciótól függetlenül reagálni őrá a jelenben.Szabadságot adva önmagadnak, és párodnak is.

2013. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miert ne befolyasolja a dontest a mult?

Micsoda hulyeseg....had ne.peldazzak.


Igy h tudataban vagy a provlemanak es tudod h amugy 1 jo ember, siman megeri az idot, meg annyi sosem lessz tokeletes senkivel, olyan csak a mesekonyvben van.

2013. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most már meg kell arról győződnöd,hogy ő miként gondolkodik az újrakezdésről. semmiképp ne csinálj magadból bohócot!
2013. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!