Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel 3 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 3 hónapja szakítottunk, van még esély re hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottunk 3 hónapja nem pont a legszebben váltunk el (másfél évet voltunk együtt).Mostanra már jóba vagyunk és találkozgatni is szoktunk mint 2 barát. Nekem viszont még mindig vannak iránta érzéseim és máskor megkérdeztem tőle neki is szoktam hiányozni és eszébe jutnak az együtt töltött pillanataink Szerintetek arra van esély h találkozgatok vele újra és megint belém szeret? (mert régen is ugy szeretett belém nem 1. látásra)

2013. nov. 28. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez tudnunk kellene az okot, nem véletlenül mentek szét. Persze tanultatok belőle de akkor sem lenne már semmi a régi.
2013. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

lényegében azért szakítottunk,mert szinte mindennap együtt voltunk és kellett mind2-nek 1 kis saját tér és ezt sajnos nem megbeszéltük

meg persze mint minden kapcsolatban volt pár veszekedésünk

2013. nov. 28. 10:37
 3/8 A kérdező kommentje:
és amugy többen mondták és tudom h lehet hogy semmi nem lesz ugyanolyan,de nekem nagyon hiányzik és szinte mindennap vele álmodok. Ezért kérdeztem h lehet-e valami,mert én megszeretném próbálni még egyszer vele
2013. nov. 28. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg fogalmam sincs. Az, hogy szoktál neki hiányozni és eszébe jutnak az együtt töltött pillanataitok még nem jelent semmit hiszen ez alap dolog. És van rá esély persze de, ha semmi egyebet nem mond vagy nem ad olyan egyértelmű jelet, hogy még mindig szeret akkor továbblépett és nem kellene visszahúznod.

Talán a legegyszerűbben úgy tudod kideríteni, hogy megcsókolod. Ha elhúzza a száját vagy ellök magától akkor azt már veheted egyértelmű jelnek, ha pedig nem akkor van esély.

De ez csak egy hirtelen jött ötlet, ne rám legyél dühös, ha nem válik be.

2013. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen a tanácsot :D
2013. nov. 28. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a figyeld meg a jelekből, hogy érez-e még valamit, de ha 3 hónapja szakítottatok már, és semmi különösebb nincs köztetek mint barátság, és nem is lép feléd, akkor hagynod kell. De van hogy nehéz valakiről lemondani, ha mindig találkoztok, így ezt is le kellene redukálni, vagy egyáltalán nem találkozni. Ami nem megy nem kell erőltetni, de szerintem ez a 3 hónap elég idő volt, hogy mindketten rájöjjetek (ez esetben ő inkább), hogy mit is akar. :)
2013. nov. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

lehet de amugy nem rég ota lettünk ujra,de majd megfigyelem akkor és majd meglátom :D

köszi a válaszokat

2013. nov. 28. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
szakító felek közt nincs barátság!
2013. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!