Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után volt akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után volt akinek újra összejött az exel? Miért szakítottatok és mennyi idő volt megint összemelegedni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 18:42
 1/7 anonim válasza:

Igen....

Azért szakított először mert hogy "már nem annyira szeret", és 2 hónap után meg jött hogy megbánta stb... Én hülye megint bedőltem, 1 hónap után pedig megcsalt...pff.

2013. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen. Megcsalt, azért szakítottam vele. Most játszottuk el másodszor, kerek egy napig bírtuk egymás nélkül, nagyon hiányzik, gyenge vagyok, pedig tudom, hogy nincs közös jövőnk. Nálatok mi történt?
2013. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő szakított, mert nem olyan velem...nem sok idő telt el azóta, és érdeklődik, meg beszélget szval...nem tudom mi van
2013. nov. 29. 19:02
 4/7 A kérdező kommentje:
nah ez nagyon értelmes volt bocsi:) szval nem érzi szükségét h velem legyen ezért szakított aztán meg most megint beszélget velem meg ilyesmi nem tudom mi zajlik le benne
2013. nov. 29. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
jajjj.... hát szerintem kényelmes neki ez is, hozzád szokott és most hiányzol neki. De ha nem érezte szükségét h veled legyen akkor ez tényleg csak kényelem, és nem vagy neki fontos. Csak talomban tart téged. Nagyon fáj szembesülni vele tudom, de minél előbb szembenézel vele, annyival kevesebbet fogsz szenvedni...
2013. nov. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta a pasim,4 évig voltunk együtt 2-szer szakított mind a kétszer visszajött,hogy nagyon szeret mégis és jobb lesz! Aha..mindig minden ugyanolyan maradt,kb 2 hónapig jó volt aztán megint rossz. Most 3.jára szakított velem,kb azt vettem ki a szavaiból ,hogy majd esetleg egy hét,egy hónap vagy egy év múlva újra keresni fog..Aha a nagy büdös lónak a szerszámát,soha többet nem akarom látni!NAgyon szeretem,de egy ilyen emberre nem lehet alapozni!
2013. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 ev utan szakitottunk,mert egy budos nagy paraszt,ha valami nem a szaja ize szerint alakul.Szo szerint elkuldott az anyam p***jaba, en ezt meg nem toleraltam.Persze,masnap mar jott,hogy sajnalja,nem gondolta komolyan, blabla.Voltam annyira hulye es gyenge,hogy megbocsajtottam neki.A nagy csoda tartott kb. 1 honapot, utana megint eloszedte az oseimet(jelzem 3 ev alatt mindeddig soha nem beszelt igy velem, de ugy latszik,kellett ennyi ido,hogy elojojjon a valodi enje).

Es en ,hulye,ismet engedtem neki.

De kar volt, mert most se jobb semmivel, egyre inkabb azt erzem,hogy mar nem szeretem.Ugyis vege lesz,csak nem mindegy,mikor.

Ne ess ebbe a hibaba!!!

2013. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!