Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakításunk napján összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításunk napján összejött mással mert "nem látta akadályát". Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csajról van szó?De amúgy mindenhogy gusztustalan.Engem már dobtak úgy is ,hogy előbb volt meg az új fiú,minthogy szakítottunk...egész életre szóló élmény...
2013. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy fiú vagy lány az illető. Gusztustalan lépés mind a két nemtől egyaránt.
2013. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintem itt is megvolt neki mellettem de legalábbis kavartak
2013. nov. 2. 08:51
 4/5 A kérdező kommentje:
23 éves suhanctol mi mást is várnék...annyit se mondott, hogy szia pedig én igyekeztem szépen lezárni
2013. nov. 2. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom Neked, hogy próbáld meg gyorsan elfelejteni, mert még arra sem méltó, hogy egyáltalán eszedbe jusson. Tudom, könnyű így ezt mondani, az az írni, de elég sokunkkal előfordult az ilyen. Hagyd a fenébe őt, ne is gondolj rá. :)
2013. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!