Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ellen mondások szerint is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellen mondások szerint is összejött az exel?

Figyelt kérdés
Szakítás után volt olyan, hogy sokan azt mondták, hogy semmi esély á max egy hónap aztán megint gáz lesz...és mégis összejött az exetekkel és tartós lett a kapcsolat?

2013. nov. 29. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha fürdés után visszavenném a szennyest... Nem, köszönöm.
2013. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem ez a kérdés
2013. nov. 29. 20:34
 3/5 Moszuke ***** válasza:
idővel a problémák ugyanúgy előjönnek, mert megoldatlanok maradnak. csak a szeretet éhség és a szexuális vágy nem tarthat össze két embert túl sokáig
2013. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akit én szeretek az most tette meg ezt... Nem akarja észrevenni , hogy ott vagyok neki én is , de talán 1x. Sok esélyt nem látok rá


Szóval nem , nagyon ritka , hogy ez működjön újra. Általában akkor lehetséges , ha külső okok miatt szakítanak

2013. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa de általában nem szakitás után rögtön hanem pl évek elteltével amikor már mindketten sokat formálódtak, változtak. Én nem kezdeném újra egyik exemmel sem. Okkal lett vége.
2013. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!