Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért marad a fiú a barátnőjév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad a fiú a barátnőjével, amikor megtudja, hogy az megcsalást tervez?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom megnézte a barátnője e-mailjeit, és az egyikben meglátta, hogy a lány azt tervezi, hogyan fogja őt megcsalni. Akkor úgy volt, hogy ez az utolsó csepp, szakítanak, de aztán megint kibékültek. Ha elmegy, sokszor már fél óra után csörög a telefon, hogy haza kell menni, máskor meg már mielőtt elindulna, akkor közbejön valami, ami miatt nem mehet. Pedig nem egy tipikus papucs, alapból azt gondolná az ember, hogy ő a domináns a kapcsolatban. Már sokszor volt, hogy szakítanak, aztán mégse, aztán mégis, most megint mégse. Nem igazán értem, mért jó ez nekik.

2013. dec. 2. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:

én azért maradtam akkor együtt mert tőlem nagyobb pofont kapott büntiként

dobtam persze

2013. dec. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ! pl.mióta vannak együtt,hány évesek stb. Ha csak tervezi még nem biztos,hogy meg is teszi. Nem mindjárt az a megoldás,hogy kidobjuk a partnert. Első lépésként ott van a jól bevált régi módszer a "beszéljük meg" Nyilván az emberek azért csalják meg a párukat,mert nem kapják meg amire vágynak,nem kapnak elegendő figyelmet,törődést,szeretetet!!!!
2013. dec. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
*2, ez teljesen igaz. Fiatalok, 25 körül vannak, kb. 2 éve járnak, de abból egy már ilyen se veled, se nélküled állapotban telt. Tehát a probléma régóta fennáll, és lassan egy éve nem bírják megoldani, pedig folyton ezen rágódnak. Én nem ítélem el a lányt, mert igen, oka van a dolognak, csak azt nem értem, hogy ez nem elég ok a szakításhoz is?
2013. dec. 2. 03:01
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
hadd öljék egymást, majd jön a pofáraesés... azért vannak együtt mert társfüggők és egyedül nem bírnak meglenni, inkább dagonyáznak a szarban.
2013. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!