Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek normális ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez a párkapcsolat, hogy ilyen dolgok megtörténnek következmény nélkül?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm kapcsolata nem éppen volt felhőtlen, körülbelül havonta szakítottak. Újrakezdték már 26-szor, de sose volt jó. 1 hónap különlét után velem kezdett kapcsolatot a csaj. Akkor elmondta, hogy túl gerinctelennek tartja, stb. Hogy abban a kapcsolatban torzult az önképe és hogy tönkrement az önbizalma. Hogy többet sírt, mint nevetett. 2 hónap után velem szakított, utána már ilyeneket mond hogy "hát tudom hogy vannak hibái de egy csomó jó tulajdonsága is van", meg "tudom hogy olykor az őrületbe kerget de ez visszafele is igaz" Tehát kölcsönösen az őrületbe kergetik egymást de ez rendben van mert legalább kölcsönös? Bolond ez a nő szerintetek? Ilyeneket mond hogy én nem rontottam el semmit, hanem ő nem zárta le rendesen.

ÉS a végén vissza is ment. Mellesleg, mikor velem elkezdte, 1 hétig titkolta az ex-e előtt, mert attól félt (jogosan) hogy valami hülyeséget fog csinálni. Mikor kiderült, fogta magát és megőrült, megverte a csajt kétszer is. Erre még nekem sírt a csaj hogy ezek után hogy bocsásson meg magának (!) hogy hazudott neki, meg hogy megérdemelte a verést. És később ír nekem egy sms-t hogy képzeljem, "megbocsátott és még mindig szeret". Szóval megveri a nőt, és képes úgy előadni hogy még ő (!) bocsát meg, a megbocsátás lovagja, és a hülye nő még hisz is neki. Komolyan mondom az agyam eldurrant.

Alapból viszont aranyból van a csaj. Elképesztő rendes, önzetlen és kedves mindenkivel, és nem csak hízelgésből, hanem tényleg. De ezek szerint csak magát nem tiszteli. Teljesen őszintének tartom, mégse tudok hinni neki, olyan mintha magának hazudna.



2013. dec. 3. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menekülj tőle. Nem tudsz vele mit csinálni.
2013. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ő áldozat tipus. Megverik de visszamegy. Erre mi mást lehetne mondani? Sokszor meg fog történni, és pár év múlva lehet,hogy agyonveri. Ha nem jelenti fel, akkor nem tudod megvédeni.
2013. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb a nők fele ilyen. Menthetetlenek.
2013. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ilyen anyám is.... Amióta egy rezessel él, nem tartom a kapcsplatot vele.


Na meg ilyen az egyik exem is. Szakított a barátjával mert verte. Összejöttünk, pár hét után kibékültek. Szerinte a hibám az volt, hogy nem tudtam vele bánni. Ha valami baja volt, max ráordítottam hogy licsit figyeljen rám, de nem volt hatásos. Bezzeg az exe elkapta a nyakát, nekiverte a falnak és a csaj lenyugodott. Na én nem vagyok ilyen és nem is leszek

2013. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Omg, az ilyen nők annyira szánalmasak. Sosem tudnék együtt lenni valakivel, aki megver... o_O Mondjuk alapból a jófiúk az eseteim, de bahh... ezt sose tudtam megérteni.


Szerintem hagyd. Ha neki arra van szüksége, hogy 2 hetente megp*cs*zzák, akkor hajrá, legyen boldog a pasijával.

2013. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ez az én fejembe sem fér bele, nagyon örülök, hogy nem vagyok ilyen...
2013. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy folyamatosan verik, csak ekkor fordult elő, és teljesen normális a csaj egyébként, van esze. Én nem tudom felfogni, hogy hogy tud egy ilyet csak úgy megbocsátani.
2013. dec. 3. 18:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Akit bántalmaznak, az nem mindig gondolkodik logikusan. Kívülálló nehezen tudja megérteni.
2013. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3assal eggyetértek, nagyon sok nő ilyen fószerral van aki üti-veri,ismerősök közül is egyre több csajról derül ki hogy évekig ilyen barbárral voltak aki ütötte őket,de hogy miért maradt vele?!Azt nem nagyon tudom felfogni...
2013. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!