Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakít, mert nem tart vonzónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakít, mert nem tart vonzónak?

Figyelt kérdés
A barátom 2 hete szakított velem, mert külsőleg más lányok sokkal jobban bejönnek neki. Azt mondta belsőleg tökéletesnek tart, szeretett, de ez az egy tulajdonság hiányzik belőlem (kicsit túlsúlyos vagyok, 60 kg 163 cm-hez). 1,5 évig jártunk, tudom hogy szeretett, de nem tud túllépni ezen,én pedig itt állok értetlenül, hogy komolyan van ilyen?

2013. dec. 9. 03:34
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
egyébként nem csalt meg, jelenleg nincs is más az életében, nagyon sajnálja csak de most bukott ki belőle, amit eddig figyelmen kívül próbált hgyni
2013. dec. 9. 03:36
 2/25 anonim ***** válasza:
Már nem azért de ha már eddig is zavarta akkor miért nem fogyókúráztál? 5-10kg nem nehéz ledobni
2013. dec. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
1# ugyan célozgatott rá néha, de csak viccesen, ezért nem gondoltam h ilyen komoly ez nála
2013. dec. 9. 03:50
 4/25 anonim ***** válasza:
25%
60 kg-ból mit kéne leadni ???? #2 5-10 kilót?? te normális vagy?
2013. dec. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Röf röff
2013. dec. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

60kb már túlsúly? A mai világ elkorcsosult, ha ez így van.

Nincs semmi baj veled a barátod pedig egy barom, jobbat érdemelsz.

2013. dec. 9. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
arra h jobbat érdemelsz: JELEN :DD
2013. dec. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
szerintem ostoba, hogy ilyenért dobott, ha igazán szeret. Nem vagy amúgy amúgy túlsúlyos, ha belegondolsz.
2013. dec. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szart túlsúly. Ahhoz a magassághoz még elfogadható a 60kg.
2013. dec. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Az exed egy hülye. Ő egy tökéletesen kisportolt, a magazin címlapjáról kilépő srác???

Egyáltalán nem vagy túlsúlyos!!! Ha másfél évet volt veled valószínűleg nem (csak) ez volt a gondja, de így volt neki a legegyszerűbb lelépni.

Mondani könnyű, de ne foglalkozz vele. Ha te így jól érzed magad, akkor minden ok, ha nem akkor irány sportolni :) (de egyáltalán nem azért, hogy neki tetsszél, hanem magad miatt)

2013. dec. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!