Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén ti együtt tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén ti együtt tudnátok lenni egy olyannal, akinek jó belső értéke van, de külsőleg nem tartjátok vonzónak? 24/F

Figyelt kérdés
Én nem tudnék egy olyan lánnyal együtt lenni, akit nem tartok vonzónak, de mégis sok olyat hallok, hogy egy férfi vagy nő olyan személlyel van együtt, akit csak a belső tulajdonságai fogta meg. Egyáltalán nem vagyok érzéketlen pasas, mert fontos a belső tulajdonság is, de nem kell, hogy full szép modell nő legyen, csak fogjon meg benne valami. Volt már rá példa, hogy bejöttem egy pár lánynak kedvesek voltak meg rendesek, de nem tartottam vonzónak őket. Szerintem egy ilyen kapcsolat nem lehet hosszútávú. Ti hogy vagytok ezzel?
2013. nov. 16. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha semmilyen szinten nem tetszik külsőre, vagy nincs meg a vonzalom, akkor hiába jók a belső értékei, nem tudnék vele lenni, max. nagyon jó barátok lehetnénk.

Annyiban lehet befolyásoló tényező nálam a belső érték, hogy ha egy nem kifejezetten vonzó pasas, de nem csúnya az illető, lehet elsőre nem is figyelek fel rá, de ha jobban megismerem, akkor a belső értékei által szimpatikusabbnak tűnik és lehet esélye a dolognak.

De ha abszolút nem fog meg külsőre, akkor veszett a dolog.

2013. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nyilván nem!

De, attól, hogy valakit csak a belső tulajdonságok fogtak meg, még lehet vonzó neki a másik külsőre, nyilván visszataszítónak nem tartja. A belső dolgok rengeteget tudnak javítani a külsőn, kb. szebbnek mutatják. A torz vonások is válhatnak vonzóvá egy intelligens nagyon vonzó személyiségű embernél. Persze ha tényleg nem tetszik a külső, akkor nem fogok járni vele. Csak sokan azt nem fogják fel, hogy ha valaki nem kimondottan szép, attól még a külsejét is lehet szeretni, attól még lehet vonzó - valahogy máshogy.

2013. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Együtt tudnék vele lenni mert már voltam de nem tudnék úgy viszonyulni ahogyan szerintem kellene az elején, tehát előbb utóbb szakitás lenne.
2013. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csávóknak összejöhet hogy nem néz ki túl jól külsőre és összejön 1 szép lánnyal... én meg voltam már csúnya lányba szerelmes....
2013. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy a belső értékek meg a személyiség ami a döntő, de azért ne legyen egy bányarém, akitől szabályosan irtózok.
2013. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Külső megszerez belső megtart jó szex hozzáláncol.
2013. nov. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Én is így vagyok. Nincsenek külsőleg nagy elvárásaim, viszont nekem kell, hogy ha meglátom, szexuális kívánjam, mert ez a normális. A belső értékek már csak plusz dolgok, amik ráépülnek az összképre, igény szerint. L20
2013. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam má szerelmes csúnya lányba;)
2013. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából akiknek tetszettem nem voltak csúnyák, csak nem tartottam vonzónak őket, szerintem ezért igaz ez a mondás, hogy a szépség relatív.
2013. nov. 16. 11:58
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor a kisugárzás hiányzott belőlük. Vannak szép lányok, akik egyszerűen max kirakatba valóak, de nincs bennük valódi kisugárzás. Egy nő leginkább a tekintetével hódít, és nem a melleivel szokták volt mondani. És ha egy nő a kisugárzásával helyesen bánik, akkor a többi külsőséget nem fogod úgy észrevenni. Viszont a kisugárzás akkor működik igazán, ha valaki belülről is ténylegesen "szép".

24/L

2013. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!