Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, egyből mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, egyből mással próbálkozik. Ennyire nem voltam fontos?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a párommal, és egyből másoknak teszi a szépet.. vevők is rá. Nagyon fáj, hogy ezt tette velem. Már nem féltékeny vagyok, hanem csalódott. Már abban is kételkedem, hogy igazán szeretett. Miért teszi ezt? Féltékennyé szeretne tenni(számomra ellenszenves lányokkal ismerkedik, akikről tudja, hogy nem szerettem őket sosem..) vagy ilyen könnyen túllépett?! Közben engem is hitegetett.. Mára megszüntettem vele minden kapcsolatot. Mit tegyek, hogy lépjek túl és ő mit érezhet?

2013. dec. 10. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
te is ismerkedj másokkal :)
2013. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Költőnő? ***** válasza:
100%

sok minden lehet most benne, de egy egészen biztosan nincs:

tisztelet.

2013. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Ez egy akkora marhaság, h minden 2. ember ezt szűri le a szakításból.

Miért ne lettél volna fontos neki?

Hamar talált mást, miért maradna egyedül? Nincs kötelező idő h na most akkor várjunk 3 hónapot mert hát még is csak gyászolni kell.

Nem halt meg senki.

Inkább úgy érzem h féltékeny vagy.

2013. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 QueenRavenna ***** válasza:
Te is ismerkedj más fiúkkal, ezáltal könnyebben elfelejted az exed. Ne a múlton rágódj, tekints a jövőre!
2013. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Számomra hihetetlen hogy 2-3 hete még engem szeretett (2 évet voltunk együtt), és most egy olyan lánnyal ismerkedik, akit tudja, hogy nem kedvelek. De kitudja, mindenki más ember. Köszönöm szépen :)
2013. dec. 10. 18:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A "túllépés" első eleme, hogy ne azon gondolkozz, hogy ő mit érezhet.
2013. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Na és ha olyan lánnyal ismerkedik, akit te nem kedvelsz? Ha szakítottatok, akkor elvileg semmi közötök többé egymáshoz, és nyilván nem arra fog figyelni, hogy neked szimpatikus-e valaki. Amúgy elhiszem, hogy neked fáj, de mindenki máshogyan éli meg a dolgokat. És attól, hogy a volt barátod MOST másokkal ismerkedik, nem zárja ki azt, hogy RÉGEBBEN téged szeretett. Szakítottatok, ő hamarabb tovább lépett. Nem mondom, hogy feltétlenül és 100%-ig etikus lépés, hogy azonnal ismerkedni kezd, de azt se várhatod el tőle, hogy hónapokig gyászoljon, és ne ismerkedjen senkivel. Ez így alakult, próbáld te is feldolgozni, és ne a másik emberrel foglalkozz, élje ő is az életét, meg te is a tiédet.
2013. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém is ezt csinálta, ő már szakitás napján összejött a másikkal. Engem is nagyon sokáig bántott és próbáltam kitalálni miért tette de nem lehet teljesen megérteni talán ő eleve ilyen felszínes, vagy csak búfelejtőnek használja sok minden lehet. Én már szerencsére túllendültem ezen.Ilyen sz*r alakért nem éri meg sírni sőt arra sem érdemes, hogy ezen törd a fejed! Bizonyára ezt szeretné elérné, hogy gyötörd magad rajta főleg ha te dobtad ki nagy adag sértettség is van benne. Az egoja megsérült és az önbizalma is padlón van így próbálja újra feltornászni őket. Az is lehet, hogy nem jelentettél neki túl sokat az utóbbi időben és már szakitáskor túl volt rajtad ezért képes már új kapcsolatra. Az is lehet, hogy féltékennyé akar tenni. Rengeteg minden lehet a hátterében. Ne törd ezen a fejed, próbálj meg Te is ismerkedni és továbblépni! Nem érdemli meg a figyelmedet hidd el! 2 hónapja ugyanezt éltem át. Nehéz volt de túl vagyok rajta. Te is el fogod tudni felejteni csak akarni és próbálkozni kell.
2013. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Költőnő? ***** válasza:

azért én is megértem

hasonló gondolatokkal küzdöm magam is, csak mi legjobb barátok is voltunk és az én utódom 3 hónap után bukkant fel

hát nem esett/esik jól, de a legjobban az fájt, h nem ő mondta el.

Elmondása alapján, mert nem tudta, hogyan, mert még mindig nehéz velem beszélnie.

Némi ellentmondásban van, dehát ez van...

2013. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szakítás után max látszat barátság létezik. Akármennyire is szépen kezelitek mindkettőnek fáj és bizony sértett. Valószinüleg azért sem mondta el mert ő is érezte, hogy ebben a barátságban a szakitással valami megváltozott esetleg félt vagy nem akart megbántani. Ha ennek tudod be és nem azt érzed, hogy el kellett volna elmondani hisz barátok voltatok (bár barátoknak sem kell mindenről tudniuk) könnyebb lesz elfogadni ha így sem megy akkor tudd be annak, hogy a pasik 99%-a gyáva gerinctelen alak és nem számol be ilyesmiről még akkor sem ha az kapcsolatban történik pláne szakitás után amikor már nem tartozik az embernek semmivel. Még akkor sem ha a "barátod" maradt, tartja a távolságot és nem avat be az élete minden rezdülésébe. Talán nem is tartja szükségesnek, hogy tudd hiszen nem folytattál visszaszerzési hadműveletet csak simán barátkoztatok.

Ha elfogadod ezeket a tényeket könnyebb lesz.

2013. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!