Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos légyszi! Hogy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos légyszi! Hogy felejtsem el? 3év 8hónap után vége lett a párkapcsolatomnak! Ma már halottam hogy volt bulizni és ez nekem fájt ugyanis pénteken szakitottunk! Minél hamarabb elakarom felejteni de hogyan?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok?
2010. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vesd bele magad az életbe

bulizz, ismerkedj, bulizd szét azagyadat. Foglald le magad mindig vmivel! DE tényleg zsúfoltság legyen!!!

2010. ápr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kiábrándulás, az fáj hogy 1 hónapja szakitottunk mert csajozgatott összevissza, na majd kibékültünk másfél hét után most megint dobtam mert nem törödött velem!És könyörgött remegett hogy ne, aztán annyira magába roskadt hogy már másnap elment bulizni szerintem korai volt.
2010. ápr. 25. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet a barátai nem engedik hogy magába forduljon. Ha haveromat érte volna ilyen dolog én is kirángatnám otthonról. Szóval nem biztos hogy ítélkezni kéne. Pláne hogy már egyikőtök sem tartozik elszámolással a másiknak
2010. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elment bulizni, legelső elkeseredésében nem tud mást csinálni. Én is ezt tenném. Persze 1-2 hét után megunja az ember a bulizást is, és akkor jön az igazi depi :D
2010. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha szerelmi bánat ér, nekem is az az első, hogy ráveszem a barátnőimet, menjünk bulizni, mert akkor egy kis időre elfelejtem a rossz dolgokat... szal ez még nem jelenti azt, hogy továbblépett.

Viszont neked buliznod kéne! Majdnem 4 év nem semmi, most inkább használd ki, hogy végre szabad vagy! Teljesen elfelejteni őt most még úgysem tudod, de megrövidítheted a szenvedésed, ha megismersz másokat, lekötöd magad különféle elfoglaltságokkal...

2010. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és tudom hogy egyikőnknek sem könnyű most!mert azt hittük hogy mi egymásé leszünk örökre, de a sors nem igy akarta!
2010. ápr. 25. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!