Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnömmel 2 napja szakitot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnömmel 2 napja szakitottunk! Engem nagyon megvisel ez de ö már egy másik gyerekel van és ez nekem nagyon szarul esik! 1ésfél éves kapcsolat után nem ezt vátam volna! Mit tegyek szerezek én is mást ijen hamar?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a holnapi nyelvtanórára tanulnék, te is jobban járnál ha így tennél.
2013. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyílván neki már régebb óta minimum talonban volt a srác.

Ne kapkodd el, ez nem lóverseny! :) Majd jönni fog, mikor jönnie kell.

2013. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hallod sokat segítettél ember -.-
2013. dec. 8. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja hallom, valami őrült itt kiabál az utcában, gondolom te vagy.
2013. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

gyerekel

szerezek

ijen


nagyon siettél vagy a hellyel kellett ennyire spórolni?

2013. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam csak én lány vagyok. Azt sem érdemli meg, hogy rá gondolj! Felejtsd el gyorsan és keress mást.
2013. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha már nem szeretett az utolsó időben csak melletted volt akkor elképzelhető ilyen gyors továbblépés főleg ha közben meg is ismert valakit.

Van akinek így könnyebb továbblépni. Ahány ember annyi féle taktika szakítás után. Lehet az is, hogy kapcsolatfüggő és retteg attól hogy akar rövid ideig is egyedül legyen. Ez egy betegség.

Semmiképp sem ajánlom hogy új kapcsolatba kezdj amíg nem vagy túl rajta mert annak nem szokott jó vége lenni ilyen(valószínű az exednek sem jön be) de ismerjedj beszélgess más lányokkal hátha segítenek felejteni és az is jó ha eltereled valamivel a figyelmed erről. Túl fogsz jutni rajta kitartást!!

2013. dec. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már régebb óta együtt voltak...


Keress mást. Sokat segít egy új kapcsolat.:)


Ilyen csajjal nem érdemes foglalkozni.

2013. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!