Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért olyan rohanó a világ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan rohanó a világ, hogy ma már egy szakítást, egy gyászt sem tudsz feldolgozni annak rendje módja és ideje szerint?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják végig kell menni egy veszteség,kudarc gyász szakaszain,és ehhez a bánathoz idő kell kinek mennyi,attól függ,az egészséges lelkületért,én sem azt mondom hogy,húzni kell és sajnáltatni magunkat,a helyzetet,de a mai világ,azt sugallja tedd túl magad rajta ,nincs idő feldolgozni,lépj túl,de pont ezért van annyi beteg lélek,mert nem egészséges nem foglalkozni vele ,vagy elterelni sem

2013. dec. 28. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ne menj a többi bírka után.
2013. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

mi a szar köze van a szakításnak és a gyásznak egymáshoz ?

mi a szar köze van a rohanó világnak ahhoz hogy mennyi idő alatt dolgozol fel valamit ?


am meg kár sok időt baszni egy szakításra.. ahol szomorkodom meg stb ezernyi értelmesebb dolog van tőle nyilván mondani könnyű de inkább lefoglalom magam mintsem bőgők az után aki kidobott...


a gyász nyilván más ha olyan meghal aki számodra fontos kezdetben szar de főként az a tudat hogy nincs többé és megváltozik az életed is általában ha olyan valakid hal meg de az idővel megszokod és elmúlik az a sírós korszak is.. persze évek múlva is szar de tenni ellene nem lehet így csak el kell fogadni

2013. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolsó! A szakítás is egy gyász egy veszteség érzés,ez a lényeg nem mondta senki sem hogy ugyanaz a kettő te kevered!Valószínű neked még nem volt ilyen időszakod ha ilyen könnyedén tudsz beszélni róla,a kérdés meg arra vonatkozott hogy,pont a rohanó világ nem enged se időt adni ,se feldolgozni..bizonyára fogalmad sincs arról milyen ha valaki érzékeny vagy nehezebben dolgozza fel a veszteséget,szeretem amikor érzéketlenek okoskodnak!
2013. dec. 28. 15:29
 4/8 BlackSword ***** válasza:

Szerintem sincsen semmi köze a szakításnak meg a gyásznak egymáshoz... Igazából nem is értem mit hablatyolsz itt össze-vissza... Na mindegy...


De ha szomorkodni akarsz, hát tedd azt, de ne akard senki másnak bebeszélni, hogy ez jó, mert nem az...


Tudod: önsajnálatból nem lehet megélni...

2013. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves 4 es!Szó sincs róla hogy itt bárki is ön sajnálkozik,a kérdés nem erre vonatkozott,és ha elolvastad volna a feletted lévő szöveget,akkor azt is olvastad volna hogy a szakítás és a gyász is egy veszteség amit fel kell dolgozni...és ha neked értelmet szöveg akkor, ide sem kellene tévedned,nem is tudom miért vagy itt ,ha érdemlegesen nem tudsz hozzászólni,az ajtót kérlek magad után csukd be köszi!Értelmezni tudni kell!
2013. dec. 28. 16:08
 6/8 A kérdező kommentje:
*értelmetlen
2013. dec. 28. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
A szakítás gyászának max 2 napot adok, aztán nem érdekel.
2013. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szakítás = gyász: mert veszteség ért, valaki kilépett az életünkből akit szeretünk, és "nincs többé, nem az életünk része már"

Én is sokat szenvedek, mert ezt a gyászt élem át, és nehéz...

De mivel lány vagyok, állandóan zokogok, és remélem később majd jobban leszek, mint az exem, aki ehelyett bulizik és iszik....-.-

22N

2017. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!