Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történt vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már el is kezdtünk vásárolni közös dolgokat a lakásba, folyamatosan egyetértettünk a közös életben, hamarosan költöztünk volna...pár napja benyögi, hogy nem tudja mit szeretne, idő kell neki. Már volt amúgy egyszer mosolyszünet, akkor azt mondta nem szeret már, de aztán gondolkodott sokat, és kibékültünk. Azóta szerinte nem tudott teljesen szeretni, nincs meg a tűz kettőnk között. Így meg nem akar közös életet velem. Ha az eszére hallgatna, akkor velem maradna. De a szívére fog hallgatni, ami meg azt mondja, hogy legyen vége. Szerintem van másik fiú a képben.Vélemény? köszönöm hogy elolvastátok.

2014. jan. 3. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajna ezzel nem tudsz mit csinálni. Albérletet vissza kell mondani, közös projekteket lemondani, hogy ne legyen anyagi veszteséged.


Nem tudod rákényszeríteni, hogy szeressen.

2014. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Frepi voook ***** válasza:

Mai legjobb kérdés.

Az is lehet hogy nem készült fel, fél.

2014. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De még pár napja is azt beszéltük hogy milyen jó lesz az idei év, mert együtt fogunk élni, szeretjük egymást. Most meg kinyögi hogy nem biztos abban, hogy velem akar élni. Előtte ha nem mondta el ezerszer hogy velem akar élni, akkor egyszer sem...
2014. jan. 3. 11:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy ez előbb-utóbb kijött volna hogy nem velem akarna lenni, tehát nem szeret már. Csak akkor miért hitegetett? Sajnos arra is tudok gondolni, hogy most jött a képbe be más (mikor kérdeztem van-e valaki más a képben nem nagyon akart válaszolni, nagyon titkol valamit), azt mondta nincs. De nagyon látszik rajta hogy itt nem csak szimplán megszűntek irántam az érzelmei...
2014. jan. 3. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak próbálsz belemagyarázni valami mást is a dologba. Nem szeret, bizonytalan, megunta a kapcsolatot, te mondod, hogy volt mosolyszünet is. Bármelyik lehet, csak neked így könnyebb lenne feldolgozni, hogy megcsalt a "ri*anc" és ezért nem jött össze a közös élet.
2014. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a fejébe kéne látni, hogy tudd, de ilyen nincs, még mindig jobb hogy most mondta el, mint amikor már késő, nem tudsz mit csinálni
2014. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vége. Nem is szeretett már hónapok óta, csak jól megjátszotta magát. Azonnal össze is jött egy másik gyerekkel, még aznap mikor velem lezárta. Azt is megtudtam, ha nem lett volna lakásom, akkor már régebb óta dobott volna...
2014. jan. 6. 08:32
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnálom!
2014. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!