Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lakótársam barátjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakótársam barátjával többet beszélgetek mint a lakótársammal. Tetszik ez a fiú a gondolatai és felfogásai miatt. Azt érzem én is neki. Már beszélgetni is alig merek vele, félek, hogy beleszeretek, ami lehet, már meg is történt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. Jelenleg van egy 2 hónapos kapcsolatom, és egyre jobban szeretem a barátom, de sokszor talalkozok a lakótársam barátjával, ők már 5-6 éve együtt vannak.Nem mernék" belerondítani" a kapcsolatukba, úgy tűnik jól megvannak.

2013. nov. 9. 00:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd békén őket ;)
2013. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán ha.. nem is tudom, .. leszállnál róluk akkor mindenkinek jobb lenne.

Érted ugye?

2013. nov. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Abszolut nem szálltam rájuk...a fiú beszélget velem én meg válaszolok, és eközben megfogott a személyiségével. Semmi jelet nem adok neki pont ezért mert szerintem nekem csak akkor szabad ilyet tennem ha a fiú egyértelműbb jeleket ad hogy kiakar lépni abból a hosszú kapcsolatból, addig nincs jogom....max válaszlgatni ha kérdez.
2013. nov. 9. 01:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Szóval te akarod őt?
2013. nov. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ÉN egyre jobban úgy érzem , hogy igen, viszont nem tudom hogy ő mit szeretne, és miért beszélget velem sokat. Azt gondolom hogy amíg ő nem hozza fel azt hogy mi, addig nekem nem szabad, mert nem bocsájtanám meg magamnak a lakótársammal szemben...
2013. nov. 9. 01:13
 6/10 anonim ***** válasza:
a lakótársad barátnője vagy, persze hogy beszélget veled.szerintem csak beképzeled magadnak a dolgot:)
2013. nov. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is beképzeled a dolgokat. Én nő vagyok, a párom az egyetemista évek alatt 3 másik sráccal lakott együtt. Igyekeztem jól kijönni velük, nem csak csendben ücsörögni és bólogatni mindenre. Ha arról volt szó, témát kezdeményeztem, felvettem a ritmusukat, bekapcsolódtam a hülyéskedésbe, ettől függetlenül egyik sem volt az esetem, csak próbáltam nem fantomként ott közlekedni, akit éppen megtűrnek, de baromira nem ismernek.

Szerintem ez így van rendjén.

Nem mellesleg, inkább kerülném a helyedben amennyire lehet, mielőtt jobban összegabalyodtok.

2013. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a normális válaszokat, igazából nem vagyunk barátnők, pont az a fura hogy többet talalkozok valamennyire a lakótársammal mint a barátjával, mégis ha a barátja van ott, ő beszélgetést kezdeményez, míg a lakótársammal mindig én kezdek el beszélni hogy nehogy többet tudjak a barátjárol mint róla.....ugyhoyg igen szerintem is az lesz hogy próbálom kerülni a barátját, főleg ha ilyen a helyzet hogy a lakótársamból meg nekem kell kihuzni a szavakat hogy bármilyen beszélgetés kialakuljon.....
2013. nov. 9. 12:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el kiadó szobákat nézni
2013. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg uj helyet nem tudok keresni, ugyhogy bezarkozok a szobamba és nem jövök ki amig ott van...sztem az a legjobb megoldas ha kerülöm.
2013. nov. 9. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!