Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kezdhetnék új életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdhetnék új életet egy tönkrement kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegnap is mondtam neki,hogy szakítani szeretnék, s fogtam magam elindultam hazafelé.

De útközben megálltam és elkezdtem agyalni, s nem tudtam tovább menni, pedig nagy volt az elhatározás.

Szeretem őt, teszek érte egy csomó dolgot, de betelt a pohár.

Ő is tesz értem,de kevés az amit kapok tőle.

Patt helyzetben vagyok és minél előbb szeretnék végre jól érezni magam.

Félek,hogyha elhagyom nem találok rendes embert többet, de attól is félek hogy besokall a szakítási próbálkozásaim után és ő dob el,s azt nem bírnám elviselni.

Ha vége lesz a kapcsolatnak,azt csak én mondhatom ki!



2014. jan. 7. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Járjatok swingerezni
2014. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány?
2014. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

"besokall a szakítási próbálkozásaim után és ő dob el,s azt nem bírnám elviselni.

Ha vége lesz a kapcsolatnak,azt csak én mondhatom ki! "

Szerintem evidens, hogy a Kérdező Nő.

Egyébként, Kedves Kérdező!

Tudom hogy nehéz, de próbálj az eszedre, és ne a szívedre hallgatni, és szükség esetén tégy pontot oda, ahova eddig csak vesszőt tettél.

2014. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy csak te mondhatod ki a szakítást?!

Remélem kidob, ha ilyen idióta vagy.

2014. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 imrerobi válasza:
Más lenne a helyzet,ha nimfomás lennél.Akkor ő őrlődne. A volt barátnőm az,és igen ki kell mondanod méghozzá minél előbb,egyébként beledöglesz.
2014. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
csald meg! komolyan!
2014. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyi eszed van akkor maradj vele, törődj bele hogy nem foglalkozik veled és fogadd el olyannak a párodat, amilyen. De te legalább boldog leszel hogy együtt vagytok és nem bomlott szét a kapcsolat. Már bocs hogy ezt mondom. De ha van önbizalmad, tartásod, méltóságod, akkor jobbat is tudnál helyette találni. De sok nő ilyen, szeret szenvedni.
2014. jan. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne egy tönkrement kapcsolatban kezdj új életet. Helyette! És mielőbb...
2014. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!