Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a barátnőm 2.5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm 2.5 év után mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csak hosszan tudom elmesélni sajnos.. Szóval kezdem magammal F/18 vagyok a barátnőm 17 lett nem rég.. Ő Győrben lakik és koleszos , én Pesten. Egy játékban ismerkedtünk meg 2 nyárral ezelőtt , rengeteget beszélgettünk aztán végül elmentem hozzá és dúlt a szerelem. Onnantól kezdve minden egyes hétvégén találkoztunk , és minden egyes szünetbe végig együtt voltunk. Rólam tudni kell nagyon örültem neki hiszen szó szerint lánybarátom sincsen.. Idén viszont egyre rosszabb lett a helyzet elkezdett rá nyomulni egy kilencedikes gyerek (Ő 11.-es lett idén) eleinte nem érdekelt mert már sok embert koppintott le de egyszer bevallotta hogy elkezdett iránta érezni valamit.. Meg tudtuk beszélni és lerázta a gyereket. De a legrosszabb a mostani téli szünetben volt... Szokásosan együtt voltunk utolsó nap könnyes bucsú és csókolozás a keletiben. Ez még szombaton volt.. Vasárnap próbáltam felhívni de ki volt kapcsolva (gondoltam megy koleszba majd ott bekapcsolja). Már nagyon kezdtem aggódni aztán este már este 8 volt végre írt. Később bevallotta hogy hazavitte bemutatni azt a gyereket.. Nagyon kivoltam rángatóztam az idegtől hogy miért.. (Szünetben többször mondta hogy elhagy de sose gondoltam komolyan) Most meg azt mondta a héten hogyha megváltozok (új ruhák ; haj stílus viselkedés stb.) akkor megint szeretni fog.. Viszont egyre jobban összemelegedtek a gyerekkel már most azt írta este hogy szakít velem , és hétvégén a csávóval megy haza.. Nagyon kivagyok semmihez sincs kedvem és nem tudom mit kezdjek magammal.. Már semmi sem ugyanolyan mint régen és folyton csak szenvedek. Írta hogy hónapok óta nem szeret már annyira ezért tudott továbblépni... Később meg azt írta hogy szeret még de vele érzi jól igazán magát (Gyerekről annyit kell tudni egész nap a nyakában liheg rajzolgat neki verseket ír meg minden percben kedvesen beszél vele ha meg a barátnőm annyit mondott neki kopj le már elbőgte magát) Amikor mondta hogy szakít megígértem neki hogy nem fogok többet neki írni de nem bírom.. Nem hogy a szerelmem volt de tényleg a legjobb barátom is akinek mindent ellehetett mondani akinek minden reggel és este írtam.. Nagyon rossz érzés. Tudom hogy most teljesen összevan zavarodva miután szakítottunk rám írt hogy nem tud aludni mert a képeinket nézi.. Tudom hogy amit most leírtam zavaros meg összevissza egy kicsit de mégis mit kéne tennem? Eddig szó szerint nem is csináltam mást hétvégén mint hogy vele voltam.. Most meg végleg azzal a tudattal leszek hogy mással van.. Nem tudok aludni nem tudok már semmin se nevetni.. Mit csináljak?

2014. jan. 8. 00:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
tanulj meg röviden fogalmazni és inkább aludj! s felejtsd el, lépj tovább! jön a következő!
2014. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ez...majd lesz másik...

Igyál valamit, mondjuk egy rekesz sört...

2014. jan. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

írj neki egy érzelgõs levelet de ne legyen nyálas és próbálj meg tõle elbúcsúzni

(am én is gyõri vagyok)

2014. jan. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Akit lehet vinni, had vigyék. Szedd össze magad, jobbat érdemelsz ennél. Én már az első ilyen beszólása után hogy a gyerekkel van programja, úgy kitettem volna mint macskát xarni. Majd fog még sírni utánad de vissza ne fogadd mert úgyis megcsalna. Lépj tovább.
2014. jan. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De ha elülök a géptől és fekszem az ágyamban egyből ő jut eszembe és nem tudok aludni...:( Nem tudom mit csináljak hogy tudjak...
2014. jan. 8. 01:04
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ma, majd tudsz holnap, vagy holnapután. Ez így működik sajna. Idők kell, hogy túl tudj lépni rajta.
2014. jan. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
és akkor ne is írjak neki szerintetek? leküzdhetetlen kényszerem van hogy írjak neki...
2014. jan. 8. 01:18
 8/18 m_marko válasza:

Sok mindent nem lehet ebben a helyzetben csinálni. De próbálj meg másokkal ismerkedni, találkozz gyakrabban a barátaiddal, ezek egyrészt elterelik a figyelmedet, másrészt talán a csajt is helyrepofozza kissé, hogy nélküle is megy tovább a kis életed és nem tőle függsz.

(Mellékesen mi a gyászt akar egy 15éves gyerektől? Én tuti odamentem volna a sráchoz, hogy vegye észre magát, ha kell, le is durrantottam volna neki egyet. Ez már nem idetartozott, csak egy kicsit felbaszott :D)

2014. jan. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Atyaég.. Csak nekem tűnt fel, hogy egy 9.es gyerek miatt találta ki a csaj h szakítani akar? Engem ez rendesen felb*szott.. Én a helyedbe leverném a gyereket, de nyilván az nem a megoldás lenne..megértem, hogy kivagy, és ha jól értem a csaj is téged akar még mindíg.. Hamar rá fog jönni, hogy az a gyerek csak egy kis fel-lángolás volt, és megunja..addig beszélgessetek facebookon, vagy telefonon, figyelj oda rá, legyél vele kedves, és rájön, hogy hibázott! Esetleg egy kicsit változhatsz is az ügy érdekében.. Ha nemsikerül visszahódítani, akkor pár egyedültöltött hétvége után kezdj el más csajokkal ismerkedni utcán, vagy neten, keress másik csajt , aki miatt elfelejted az exed! :) 22/F
2014. jan. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Lényegében azt mondogatja hogy nem igazán szereti de ő megadja neki azt a szeretet amit én nem adtam... Meg hogy nem érdekli hány éves ő boldog vele.. Meg hogy engem szeret de tudja hogy megint csak csalódna bennem. (Sokszor veszekedtünk már)
2014. jan. 8. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!