Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal 7év után szakítottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 7év után szakítottunk, elhagyott hogyan szerezem vissza?

Figyelt kérdés

Én akartam elhagyni mert azt hittem ,hogy már nem szeretem! Már csak lakótársként éltünk együtt a vége felé, és egyik nap amikor mentem haza munkából ...elköltözött, elhagyott!!!

Nagyon megérdemlem azt ,hogy szenvedjek de ez rádöbbentett arra ,h imádom ő az életem értelme! Hívtam,írtam neki de nem válaszolt ,nagyon rideg,közömbös,elutasító lett! Megértem ,mert igaza van de nem tudok nélküle élni ,imádom Hogyan szerezem vissza segítsetek kérlek!


2012. dec. 18. 15:03
 1/7 anonim válasza:
Szüleit próbáld elérni
2012. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az önzöség beszél belöled. Rossz, mert a szakítás mindíg az, és ezt nem akarod elviselni. Eddig miért nem becsülted meg? Biztos volt oka. Akkor meg fogadd el, és ne hisztizz. Legyen tartásod magaddal szemben, és fejleszd az érzelmi intelligenciád. Próbálj meg tanulni az esetböl, hogy a fejlödésedre váljon.
2012. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szüleivel már beszéltem de közölték, h a fiúk mellé állnak ami Természetes!

Nem hisztizek,és nem is az miatt van mert önző vok ,csak tényleg imádom őt ,már átgondoltam minden oldalról és tudom ,h én vagyok a hibás de csak ő kell nekem! Azt mondta idő kell neki, de akkor elhidegül és elfelejt!? Keressem vagy inkább ne?

2012. dec. 18. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne keressed, ha keresed csak rosszabb lesz!
2012. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy az eddigi életed hiányzik inkább? Szerintem picit pihentesd a dolgot. 1-2 hét és utána tisztábban látsz. Ilyenkor kavarognak az érzések és az ember hajlamos "félre kódolni" az érzéseit.
2012. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez történt, tavasszal elhagytam a páromat kb. 1 hónapra, ő könyörgött hogy menjek vissza hozzá. Mire meggondoltam magam és visszamentem hozzá azt vettem észre hogy egyre távolodik tőlem, majd be is vallottam hogy megváltoztak a szakítás miatt az érzései... Nagy nehezen adott még nekem esélyt, de mint utólag kiderült már más csaj is volt a képben... Ez volt nyáron... azóta boldog párkapcsolatban él azzal a csajjal, én meg együtt vagyok egy másik fiúval... persze még mindig fáj a múlt, de tudom: én hibáztam... Nézd, ezt már visszacsinálni nem tudod, a tanács amit adhatok az az, hogy ne fuss utána, ne alázd meg magad... ennek vége... akármi is fog történni ezután az már sohasem lesz a régi és valójában úgy igazán visszakapni már őt sohasem fogod... elvesztetted akkor amikor lemondtál róla. De vigasztaljon az, hogy még sokkal boldogabb is lehetsz annál amilyen vele voltál...
2012. dec. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* be is vallotta
2012. dec. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!