Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Szóval 3 hónapja járok egy lánnyal aki teljesen oda van értem, én is kedvelem, de nem vagyok szerelmes. Az elején biztam benne hogy majd idővel kialakul ,dehát ő teljesen rám van akaszkodva és már arra vágyom h minél kedvesebb időt töltsek vele. Állandóan hivogat, ír nem hagy élni. Alapvetően kedves, szerettem vele lenni de nagyon meguntam ezt. Sajnálom, mert nagyon beleélte magát és nemtudom hogy szakítsak vele. Gondok vannak a családi életével is, még az ereit is felvágta régebben, és azt mondta én vagyok az egyetlen boldogsága..most ezt hogy oldjam meg, hogy ne legyen túl nagy gáz belőle? 18/F

2014. jan. 10. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Passzold át nekem!

Én örülnék egy ilyen lánynak.

2014. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rájönnél, hogy baromi idegesítő egy idő után...
2014. jan. 10. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. :)

Szólj neki, h irjon itt nekem! :)

2014. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha megpróbálnád szakítás helyett megbeszlni vele, hogy kevesebbet szeretnél találkozni, mert neked ez így sok? Lehet, hogy ha kevésbé telepedne rád, még jól kijönnétek, nem?


Szakítani nem lehet úgy, hogy jó legyen... Az mindig fájdalmas, főleg annak, aki szereti a másikat.

2014. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:

NEM tudsz úgy szakítani, h ne fájjon.

Amúgy meg lehetőleg őszintén, de kíméletesen.

2014. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már beszéltünk erről, hogy kicsit sok amit csinál, 3 napig birta kb.

Hát valahogy megoldom..köszi a válaszokat

2014. jan. 10. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!