Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire vélitek, ha az exeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vélitek, ha az exeteket a szakítás után 2-3 héttel a facebookon nyilvánosan más lány jelöli meg állapotban, és például vannak egybeesések? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Elég szar helyzetben vagyok, mert sajnos még szeretem. És ezek szerint nem hagyhattam benne maradandó nyomot, érzelmet, ha kirak képet magáról (elég félreérthetőt), ahol nem otthon van (hozzáteszem nem egy fényképezkedős típus, 1 profilképe van mindig, nem az a ,,mutogatom magamat") kiírogat mindent face-re, és ő is rak ki dolgokat egy másik lánynak. Bár sose volt ilyen magamutogató meg mutassuk ki a világnak h hol vagyunk mit csinálunk, de lehet csak én ismertem félre. És pl vannak olyan egybeesések... hogy úgy volt h megcsinálja majd a szobám... de ugye odáig már nem jutottunk el. És mostanában meg facebookon beszélik meg üzifalon ezzel a csajjal h milyen szobát akar majd a csaj. Normális dolog ez? Direkt csinálja v véletlen egybeesés? Mégha a barátnője is... Miért csinálja ezt? Miért nem lehet privátban megbeszélni a dolgokat? Miért a facen kell élni az életet? Miért kell ezzel is valamilyen szinten fájdalmat okozni a másiknak?... mert tudhatná h szeretem.... vagy az a célja ezzel h utáljam meg? Csak én érzem azt, hogy ez nem való? Kifordulhat egy ember ennyire magából? Annyira komoly volt ez a kapcsolat... és ezt mindig ő hangoztatta jobban h ő komolyan gondolja... de akkor ezek szerint ennyit jelent neki. Bár én vagyok a hülye h még ezzel foglalkozok, vagy csak össze-vissza kombinálok... hiszen ennyi idő után akinek hiányzom, az már keres/keresett volna. Bocsi a sok kérdéssel(Egyébként megjegyzem, hogy szakításkor azt mondta h fog keresni, és még lehetünk együtt VALAMIKOR, és megbeszéljük a dolgot, de én azóta nem kerestem... 25/L

2014. jan. 20. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:

"Miért a facen kell élni az életet?"


De drága, TE is ott éled!


A kérdésedre, hogy mi lenne... Semmi. Mert szökőévente ha egyszer nézek fel a fb-ra.

Ha el akarok felejteni valakit, akkor meg főleg nem nézegetem a képeit, írásait, mert úgy véletlenül se fog menni.


Menj, hívd fel a barátnőidet, menjetek el egy csajos estére búfelejteni vagy foglald el magad a hobbiddal stb.!

Túl leszel rajta.

2014. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fészbúk láv. Szánalmas.
2014. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazság. nem ott élem az életem én csak beszélgetni járok fel, és eszembe nem jutna olyat kitenni, amivel megsérteném a másikat. csak ahogy bejelentkezek pont őt dobja ki feszt. de lehet jobban járnék ha letörölném, mert szerintem csak provokál. Tudom, h ez tök égő, meg talán semennyit se kéne vele foglalkozni. Majd lesz valahogy.
2014. jan. 20. 12:53
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Mire érted? az a baj ő már nem abban a korban van h ,,facebook love" kelljen neki.
2014. jan. 20. 12:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én írtam volna! A korunk is ugyanaz meg a sztorink is. Azzal a különbséggel, hogy az én exem még a szakitás napján kirakta, hogy kapcsolatban a másikkal. Ami nekem elég fura volt mert állitása szerint aznap nem is találkoztak de tutira kavartak a hátam mögött már előzőleg. Egy hónapig rágódtam rajta és nagyon fájt, nehéz volt elfelejteni de szerencsére már túl vagyok rajta. Az ex a múlt. Nem érdemes ezen idegesítened magad! Lehet pontosan azt szeretné elérni, ne add meg az örömöt, hogy szenvedni lásson! Azért éli facen az életét, hogy neked okozzon kellemetlen perceket. Ennyire gyerekes primitiv és bosszúálló, hagyjad a fenébe! Nekem mondjuk alap volt, hogy törlöm, tiltom faceről mert nem vagyok kíváncsi rá kivel mit merre hogyan. Nem adom meg neki azt az örömet, hogy borsot törjön az orrom alá akár egy percig is. Nem ér annyit :)
2014. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy az ember nagyon szeretett volna megtenni valamit a barátnőjével de már nem volt rá módjuk. És az újjal azzal kezdi amit a régivel elmulasztott. A szoba sztorit ezzel is lehetne magyarázni, de valószínübb, (főleg ha ennyire látványosan csinálja), hogy téged akar vele bosszantani. Töröld le ezzel is mutatva mennyire nem érdekel! Lehet, hogy pont attól fordul a kocka és kezded el érdekelni. Sok ilyen van.

Vannak emberek akiket bárhogy is próbálunk sohasem fogunk tudni megérteni. Nekem a legutóbbi exem is egy ilyen ember. Nem kaptam tőle magyarázatot a tetteire, az van amit magamnak összedobtam. Talán direkt intézte így, nem tudom de megbántani és letörni sosem engedtem magam, mert számomra ő nem több egy totális tévedésnél.

2014. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az én exem szakítás után pár hónappal tette ki facebookra,hogy kapcsolatban van,közös képek az új csajával..stb. a vicc az,hogy ő is olyan volt,hogy mindig azt mondogatta,nem érdekli őt a facebook,amikor együtt voltunk,közös képek se nagyon voltak kint,max amit én feltettem,de már meg se jelöltem rajta.Mondjuk annyi,hogy a csaj jelölte be őt,de akkor is...elég szánalmas,hogy kiteregetia magánéletét,én ilyet biztos nem csináltam volna vele,főleg ha előtte azt hangoztatom,hogy nem érdekel az fb.Én megoldottam a dolgokat

1. töröltem őt az ismerőseim közül (előtte csak a hírfolyamát,de rájöttem,az nem elég a felejtéshez)

1.egy hete inaktiváltam a facebook-fiókomat (bár nem miatta,hiszen ő már akkor nem volt ismerősöm),és nagyon örülök,hogy nem kell minden nap mások sz.rságait bámuljam,nem hiányzik,holott előtte felmentem minden órában....

Ja,még annyit hozzá tennék,hogy érdekes módon,miután hónapokig nem beszéltem az exemmel,a törlés után hirtelen elkezdett hívogatni meg talizni is akart volna,mert nem tudja mi van velem.

Szóval ennyit erről.

Ne aggódj,túl leszel rajta idővel!

Sztem kezdetben próbálj kevesebbet lenni fb_n vagy csináldm meg úgy, hogy a hírfolyamát ne lásd.Amúgy gyerekes,amit csinál a volt barátod,és nyilván bosszantani akar....

25/L

2014. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt. Megfogadom. Hatàsosnak tűnik,de az én exem biztos nem fog engem keresni semmikepp.
2014. jan. 20. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár nem olvastam az előttem szólókat ,különösen a hosszúakat ,de a megoldás az az ,h törlöd az ismerőseid közül és a gondolataid ,máris elterelődnek másfelé.

már pedig ha így lesz ,könnyen túl teszed magad az egész dolgon és elkezdhetsz figyelni saját magadra is.

2014. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!