Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez tényleg elég egy lánynál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg elég egy lánynál a szakításra?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, aki háát még az elején talán a volt barátját várta vissza, azután sok bonyodalom után összejöttem vele (már az első csóknál is azt mondta, hogy ez hiba volt.... azután mégsem... ki érti ezt? ).

Igazából nem volt semmi baj, tényleg említett egy dolgot, hogy nem szereti ha kiszívják a nyakát... valahogy egyik este nekem mégis sikerült, (nem tudom miért, hogyan....) és kidobott... mostanában kezdtem el gondolkodni, hogy talán más volt a háttérben, összes ismerősöm, haverom, barátom azt mondta hogy ilyen nincs, nem mondja el az igazat, ezért nem túl valószínű hogy kidobna... utána elmentem hozzá, nem mondta a szemembe, hogy nem akar többet látni, mert hogy nem hazudik, viszont letörölt mindenhonnan, letiltotta a telefonszámom... ennyi tényleg elég egy szakításra a lányoknál? végig azzal jött hogy "csak" egy dologra kért meg és azt sem tudtam betartani... másik oldalról meg csak egy dolgot szúrtam el, amiről nem gondoltam volna hogy ilyen súlyos... :O


Vélemények? ez tényleg elég lehetett vagy valami volt a háttérben más szerint is? (szülők, félelem h túl gyorsan ment vagy akármi? )



2014. jan. 23. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#7 És az, h ezt mondta, szted már azt jelenti, h így is gondolja? Naiv vagy :D
2014. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
öhm, mondjuk úgy, nem ő volt az első, és szerintem nem is az utolsó aki ezt állította :)
2014. jan. 23. 18:43
 13/13 anonim ***** válasza:

akart egy kiadós búfelejtő kúrást,te meg harapdálod a nyakát.

igen,ennyi bőven elég neki,mert nem vágtad,hogy dugni akart ott ás akkor,nem romantikázni.

2014. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!