Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondja azt a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt a barátnőm, Te jobbat érdemelsz, mint én'?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valami rosszat tett,és rossz embernek gondolja magát.

Vagy kevésnek érzi magát hozzád.

Több variáció nem igazán van erre.

Szakításkor ha valaki ezt mondja,gagyi szöveg,én ettől nem érezném magam jobban.

2014. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kapcsolat kuka. Amikor ilyet mond egy nő, az már bűzlik valamitől, ugyanis ha önbizalomhiánya van, azt egyáltalán nem így fejezi ki. A "te jobbat érdemelsz" egy szánalmas lekoptató szöveg, nincs vér a pucájában kinyilvánítani, hogy már nem szeret. Sajnos ez az igazság.
2014. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!