Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szoktatok gondolni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok gondolni a volt párotokra?

Figyelt kérdés

Joba vagyok még a volt pasimmal, szoktunk is beszélni. Multkor beszéltunk, hogy reggel meghallotta Rádioban azt a számot, amikor eloszor csokoloztunk és azota rossz a kedve. Utána mondott, olyat: Ne mondd, hogy nem lene jo ha még most is egyuttlennénk. O dobott engem, mert már nem szeretett. Ez után kicsit késobb azt mondta: Majd talállsz valakit aki életed végéig szeret.

Most akar tolem még valamit? 16L 17F



2014. márc. 8. 12:59
 1/4 Turismo ***** válasza:
Valószínűleg igen. Amikor valaki azt, mondja hogy "majd találsz valakit, aki jobban szeret stb stb." azt szerintem így lehet érteni: nagyon szeretlek Téged és soha nem akarlak elveszíteni. :) Szoktam én is néha gondolni a páromra, de azt a fejezetet már lezártam :) Csak olvasom a könyvet, oda már nem akarok írni :) Jön egy új üres lap :))
2014. márc. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 évesen még menő egyik héten járni valakivel, hogy aztán a következő héten dobjuk. Majd kinövitek.
2014. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

majd találsz valakit, aki jobban szeret stb stb


az ellenkezőjét kelenti, mint amit 1. írt:

ne számolj velem. jó fej vagyok, és nem akarom, hogy utálj, ezért úgy csinálok, mint aki azt tartja szem előtt, hogy neked mi a jó.

2014. márc. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szoktam gondolni rá. Nem is tartjuk a kapcsolatot, noha nem haraggal váltunk el. De minek? Csak kínoznánk egymást.


Lehet, hogy egy kicsit összezavarodott a volt barátod, ami nem is csoda, ha egyszer "ott vagy előtte", tehát beszéltek, barátkoztok meg minden. Így azért nehéz, nem? Oké, én elhiszem, hogy működhet a szakítás után barátság, de én nem vágynék erre.

2014. márc. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!