Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Válaszúthoz értem. Szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszúthoz értem. Szakítsak vele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal úgy tűnik egyenesbe jöttünk fél év alatt. Korábban nagyon sokat veszekedtünk (többet mint kellett volna) és akkor valahogy túléltem, bár nagyon kivoltam lelkileg. Hisztisebb volt mint egy átlag csaj (én speciel 100x kevesebbet hisztizek), viszont szeret. De bennem valahogy megingott ez a dolog a több hónapos "hisztifesztivál" miatt. Valahogy már nem várom annyira a közös napokat és nem annyira kötődök hozzá...

Elég sokat változott nekem köszönhetően - jó irányba. De most már valahogy nem megy úgy a kapcsolat, ahogy annak szerintem mennie kéne.

De nem tudom, hogy szakítsak-e vele? És ha igen, akkor hogyan..? A barátaim egyik része azt mondja hogy már rég meg kellett volna tennem, a másik fele meg hogy várjak..

Eddig azért nem mertem/akartam mert tudom, hogy nagyon összetörné és nem akarom bántani lelkileg(habár ő megtette) és félek hogy jobbat nem találok..:/

Mit tegyek??



2014. márc. 8. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Az biztos,hogy csak szerelemből érdemes valakivel együtt maradni,sajnálatból nem.Döntsd el,melyiket érzed.
2014. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez amolyan, ha most azt mondom ugorj a kútba, beleugrasz? helyzet. :)

Én azt mondom szakíts, fiatal vagy még, találsz is mást. Átvészelni meg muszáj leszel.

Én 1 hete szakítottam a barátommal és sokkal energikusabb vagyok, lelkileg is meg van az egyensúly, megvan a régi harmónia bennem. Nem idegeskedek, nem vagyok feszült. :)

2014. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!