Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alig vagyunk egyutt, csavarog!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig vagyunk egyutt, csavarog! Szakitsak vagy milegyen?

Figyelt kérdés
Iden nyaron lesz 3 eve hogy egyuttvagyunk...a legelso naptol kezdve mindig is csavargott...falun belul haverokkal motorozas ,autokazas, szerelés mindig akad valami elfoglaltsaguk...igy is nagyon sokat dolgozik ,reggel 6-3 ig es utana meg 5 kor visszakell mennie...most nem magyarazom el a munkakörét legyen elég annyi, hogy ezt vegig kell csinalnia minden nap ! ilyenkor neha enis vele megyek, de nem tul elvezetes az a 10 perces kocsikazas minden aldott nap ugyanoda...raadasul az a rossz a munkahelyeben hogy nincs kotott munkaido...van hogy egy heten alig latom mert tulorazik....de amikor meg itthon van , azt a keves idot is inkabb butykolessel szerelessel tolti meg ittvannak nalunk a haverjai....mult honapba epkoltoztem tole pont ez miatt , es sirva hivta fel anyumat hogy vajon hol lehetek,meghogy ő ongyilkos lesz, nelkulem az eletenek semmi ertelme....de nemertem ha ennyire szeret, akkor miert fontosabb a csavargas?? nem csal meg ebben 10000000% ra biztos vagyok, mert a csavargas az altalaban tolunk par hazra tortenik es ott lebzsel....szexualis eletunkkel nincs gond, ugyis az a baj hogy csak akkor finomkodik ha arrol van szo..nnszerintetek elhaggyam ??? vagy meglehet valtoztatni egy orok csavargot??
2014. márc. 7. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, hogy meg akarod változtatni, akkor igen szakíts vele, nicsn érelme, Olyannal kezdj akit el tudsz fogadni úgy ahoyg van. Te vagy a hunyó, mert már az elején is ilyen volt, nem árult zsákbamacskát. Ha akkor jó volt most mire fel a hiszti? Vagy fogadd el vagy lépj le, de ne akard megváltoztatni!
2014. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez nem hiszti te retardalt.... az elejen meg nemvolt ennyire durva....a tobbieknek modellezem hogy mit kellene elkepzelni : az elejen mondjuk megjott munkabol 3 kor, es 5 ig velem volt ami ugy meg is felelt nekem...es utana megy vissza munkahelyre...de most mar azt a koztes idot se tolti velem.
2014. márc. 7. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Rendben, újrafogalmazom a válaszom:

Ha így állsz hozzá, hogy meg akarod változtatni, akkor igen szakíts vele, nicsn érelme, Olyannal kezdj akit el tudsz fogadni úgy ahoyg van. Vagy fogadd el vagy lépj le, de ne akard megváltoztatni!

2014. márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igy nar mas..van benne ogazsag !! johetnek még a valaszok ugyanis sokat fog szamitani a dontesemnel hogy masok mit tennenek !
2014. márc. 7. 21:47
 5/5 A kérdező kommentje:
atyaeg mar irni se tudok begyogyoztam
2014. márc. 7. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!