Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak barátság vagy tobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátság vagy tobb?

Figyelt kérdés

2 honapja szakitottunk, nem beszéltunk egy ideig, ha városban találkoztunk inkább egymásra se néztunk. Mostanába nagyon jo lett a viszonyunk. Ha beszélunk fbn akkor mindig azt irja, hogy megbánta hogy szakitott velem. Hétfon irt suliba, hogy várjam meg ot suli után, megvártam. este rámirt, hogy nagyon helyes voltam, nagyon sok puszis jelet írt, ugy tunt mintha oda lenne értem. tegnap elmondta a szerelmi bánatát,, hogy egy csaj kitolt vele, utána márt megint azt rta hogy megbánta h szakitott velem. Ma odajott buszállomáson beszélgetni hozzám, pedig ilyent nem szokott..most ez csak szimpla barátság vagy esetleg más is? én szeretem ot ...:/

16L-17F



2014. márc. 13. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
csak barátság.. bocsi de tapasztalatom alapján ez nem több.:)18/l
2014. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tobb
2014. márc. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyértelműen több... ha ennyire mondogatja hogy megbánta akkor szerintem akarna valamit.. amellett hogy számíthat rád barátként is.
2014. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyik barátnom megkérdezte tole és azt mondta, hogy csak barátok vagyunk...
2014. márc. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!