Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne köztünk ennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne köztünk ennél több? (Többi lent) 24/L

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, akivel nagyon régóta vagyunk jóba. Régen szerelmes voltam belé nagyon, be is vallottam neki. Akkor lett egy kis törés a kapcsolatunkban, majd megbeszéltük, hogy ő is nyitott lenne többre és hogy randizni fogunk. Ebből akkor nem lett semmi, de én hülye fejemmel belementem a "barátság extrákkal" dologba. Tudom, hogy nem kellett volna, de nagyon szerelmes voltam és nekem ő volt az első. Aztán mikor láttam, hogy ebből nem lesz semmi, megpróbáltam féltékennyé tenni, ami hol sikerült, hol nem. Aztán én véget vetettem ennek, másfél évig nem találkoztunk, én összejöttem egy másik sráccal, de benne is csak őt kerestem, ezért szakítottunk. Aztán kb. féléve megkeresett ez a fiúbarátom, hogy nem kezdhetnék-e előröl a barátságunkat. Én igent mondtam, azóta nagyon sokat beszélgetünk, és kétszer lefeküdtünk. (a félév alatt) De mikor legutóbb poénosan felhoztam neki a randizást, kihátrált. Nem tudom, szerintetek van arra bármi esély, hogy ebből még valaha normális kapcsolat lesz? Ha igen, akkor én mit tehetnék ebben a helyzetben? (Azt tudom, mit szúrtam el, de azon már nem tudok változtatni, ezért léci ne támadjatok, hanem tanácsot kérnék.)Tovább bonyolítja a dolgokat, hogy most van egy másik lány barátja, akivel nincs köztük semmi, és azt mondta, hogy ő bottal se piszkálná, de a lányról tudom, hogy szerelmes belé, és félek, hogy mégis "konkurenciát" jelent.

2014. márc. 10. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem max dugópajtik lehettek, nem valószínű, hogy komolyat akarna tőled.
2014. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vakondka ***** válasza:
Ebből nem lesz komoly kapcsolat, szerintem ne erőltesd...
2014. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szólók véleményét, ebből már nem lesz kapcsolat, megmaradsz dugópajtinak.
2014. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi komoly, ennél több mint eddig nem lesz ebből.
2014. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad folytatnod! Tonkre teszed magad es engeded h iranyitson. Kihasznal. Ne engedd. Es 24 eves vagy. En ugy gondolom h ennyi idosen egy komoly kapcsolatra vagyunk mindannyian. Ha akkor nem sikerult most se fog. Ne tedd magad tonkre. Ha lesz baratod ne ot keresd benne hanem ismerd meg ot. Hisz lehet h pozitivabb lesz. Sot lehet h meg jobban is fog tetszeni. Legy eros es zard le
2014. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos én is így látom. :(

Viszont egy kis kiegészítés:

A gimiben voltunk nagyon jó és szoros barátok, aztán egyik nap közöltem vele, hogy szerelmes vagyok belé. Igen, tudom, ezt nem kellett volna tennem, mert ez változtatott meg mindent. Ő ezen őszintén megdöbbent, nem is sejtette. És igazából nagyon haragudott is rám, hogy miért hoztam ilyen helyzetbe. Utána volt egy kis szünet, majd az érettségi utáni nyáron gabalyodunk össze. Tudom, én voltam a hülye, hogy elhittem, hogy ebből a "barátság extrákkal" felállásból majd egyszer lesz több is. De ő mondott olyanokat, hogy még éretlen egy komoly kapcsolathoz, meg ha most jönnénk össze, akkor csak megcsalna, meg hamar szakítanánk, mert még nem élte ki magát. Ekkor 19 évesek voltunk, és ebben igazat adtam neki. Szóval ezért hittem neki. De fél év után rájöttem, hogy ez így viszont nem vezet semmire, és akkor egy ideig nem beszéltünk. De miután újból megkeresett és megint olyan jóba lettünk, mint a legelején, én azt hittem, hogy azért, mert már kész egy komoly kapcsolatra és kiélte magát. De ezekszerint tévedtem. Csak azt nem értem, hogy akkor miért akar újra barátkozni? Annyi barátja van, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük, és ha csak dugni akarna, arra is bármikor találna valakit, a közös ismeretségi körünkből is tudnék mondani kapásból 2 lányt. Úgyhogy nem értem. :(

2014. márc. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!