Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan, aki hosszabb, többéves kapcsolatát adta fel olyanért, akit alig ismert? Ha igen, megbántátok, vagy boldog vége lett a dolognak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

soha nem adnám fel a boldog több éves kapcsolatomat egy alkalmi csajocskáért, akivel csak "lehet" hogy jobb lesz.

bocs de ez van.

2014. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen egyáltalán megfordul valakinek a fejében, akkor a többéves kapcsolata annyira már nem lehet boldog... Szóval amúgy is fel kellene adni.
2014. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos valóban nem vagyok boldog az illetővel, nem vonzódom hozzá, de mint embert nagyon szeretem. Fiatal vagyok még, és sokan mondták, hogy ilyen korban nem kéne még lemondani a szerelemről.
2014. márc. 13. 21:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Bla bla... emberek, senki nem mondta, hogy boldog kapcsolatból lépj ki.... Nyilván akkor lépsz ki, ha nem szereted a másikat.


Kérdező te meg szakíts, nem másik pasiért, az senkit nem érdekel! Azért kell szakítanod, mert nem akarsz tiszta szívesből a pároddal lenni. ÉS nem csak ennyi, unod, ezzel jössz hogy "jaj én fiatal vagyok".. Kac kac.. nem ilyen egy igaz kapcsolat. A többi rizsa felesleges.

2014. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól belegondolsz akkor már te feladtad... ha így érzel akkor ne húzd túl sokáig vele, mert ennek a kapcsolatnak így előbb- utóbb vége lesz...
2014. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férfi vagy amúgy?
2014. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van igy...
2014. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki feladja, így vagy úgy, az már tovább is képes lépni és egyáltalán nem boldog abban a kapcsolatban.

Ne másokért akard feladni, ne másoknak akarj megfelelni, úgy sem tudsz, csak magadért és magad miatt tedd.


Amúgy igen, nem bántam meg, de mivel nem vagyunk egyformák, ezt mindenki máshogy éli meg. Nekem nagyon jót tett, sokkal kiegyensúlyozottabb lettem, sokat tanultam magamról és máshogy állok már a dolgokhoz, kapcsolathoz.

2014. márc. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!