Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Munkahelyi kapcsolat vége, a csaj őrjöng, mi a fenét csináljak? Tanácsokat kérlek!

Figyelt kérdés

szerintem kilépni gyávaság és úgy jönne le, hogy én vagyok a szemét, maradni meg...biztos vagyok benne, hogy nehéz lesz...

a kapcsolat titkos volt, bár sejtették a kollégák...

beszéljek a kisfőnök felettesemmel, hogy mit tegyek vagy magával a (közép) vállalkozás vezetőjével?


2014. márc. 10. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Őrjöngjél te is.
2014. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Bulizd ki a csajt a cégtől, biztos siker, hogy élete végéig fortyogni fog. :D
2014. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értelmes tanácsokat kérek szépen!
2014. márc. 10. 17:48
 4/15 anonim ***** válasza:
Békülőszex :P
2014. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem rátana tudni, hogy miért lett vége, valamint azt is leírhatnád, hogy mit takar az, hogy "őrjöng"? Ez veszélyezteti a te állásodat? Vagy miért érdekel, hogy ő mit csinál?
2014. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

őrjöng: zaklat, elmond mindennek, aztán sajnáltatja magát, majd fenyegetőzik, hogy végez magával és hogy csak azért is visszaszerez, meg hogy szeret stb.

illetve az történt, hogy nekem tetszett meg, nehezen de összejött, de kiderült számomra, hogy egyáltalán nem illünk össze, megfojt a ragaszkodásával, holott előtte ódzkodott tőlem és nem is akarta, a kapcsolat alatt is többször bántott és én már nem akartam folytatni...

2014. márc. 10. 20:30
 7/15 A kérdező kommentje:
rossz a kategória, bocsánat, az "emberek"-be kellett volna tegyem, a munkahely, kollégákhoz
2014. márc. 10. 20:32
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem az volna a legjobb, ha figyelmen kívül hagynád minden megjegyzését, minden cselekedetét. ha látja, hogy semmire sem megy, idővel le fog állni. ha netán olyat mond, ami téged nagyon sért, akkor se az ő jelenlétében védd meg magad, hanem akkor, amikor ő nem hallja. ilyen esetben beavathatod a többieket, hogy mi is a szitu. de ha a jó híredet egyébként nem befolyásolja ez a dolog a munkahelyeden, akkor nem kell világgá kürtölni, hogy mi történt. csak sz.rd le magasról azt a libát. sehol ne kommunikálj vele többet, se személyesen, se telefonon/interneten. szűnjön meg létezni számodra.
2014. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as!
2014. márc. 10. 21:16
 10/15 A kérdező kommentje:
persze megnehezíti a dolgot, hogy egy légtérben dolgozunk
2014. márc. 11. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!