Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kapcsolatban vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok, de szivesen pasiznák?!

Figyelt kérdés
Nos 14,5 éves lány vagyok.Barátom több,mint fél éve van,velem egykoru.Ne kezeljetek ezért le,mert nem vagyok 18.:) Az a problémám az,hogy nagyon szeretem,de már kezdem az egész kapcsolatot unni.. annyira szeretnék flörtölgetni,és ismerkedni.De,ha elhagynám akkor megszakadna a szivem... fogalalmam sincs mit tegyek..Nem merek szakitani,mert szeretem!De nekem igy se jó.. meg lehet ugy se lenne jó :/ Valaki volt már hasonlo szituácioba?

2014. márc. 16. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

14.5 évesen ezért nem kell komoly kapcsolat.

Bár, én korainak tartom ennyi idősen a pasizást, de ha hajt a véred (vagy más) akkor legyél tisztességes a barátoddal szemben, ennyit megérdemelne.

Kezdjük azzal, hogy te nem szereted már, mert ha szeretnéd akkor eszedbe sem jutna, hogy unalmas, vagy más pasi kell.

Inkább szakíts vele, hogy ő is tisztábban legyen azzal, hogy kár fecsérelni több időt, és neked is jobb lesz, mert így tudsz másokkal is pasizni.

2014. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Miért nem inkább a tanulással foglalkozol??

Nem pasiznák hanem pasiznék...

2014. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem egyedi probléma, ezzel általában minden nő így van, bár akad néhány kivétel! Ez kottól teljesen független a nőknél. Akkor van probléma, ha házasok éa gyermek is, közös vagyon is van. Ilyenkor szokták kidobni a pasit, lenyúlni a fizetését (hadd fizessen a hajléktalan). Elmondanak róla minden rosszat, amit csak lehet, azután a következő pasival is marhára "pofára esnek". Közben szaporodik a lehetőség, a gyerekek apja, meg van mit a kenyérbe aprítani a szerzett lakásban!


Tehát nem vagy egyedül, hajrá, de a te gyerekeid is ilyenek lesznek. Ez nem szájról szájra száll az utódokra, hanem a géneken keresztül!

2014. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

szlovákiai lakos vagyok:) itt máshogy mondják..

Persze a pasizást se ugy értem,hogy lefekszek füvel fával,mert szüz vagyok és érintetlen ott :)

2014. márc. 16. 18:07
 5/16 Költőnő? ***** válasza:
sztem, ha ez felmerül benned így, már nem valószínű, h szerelmes vagy, max szereted még... Bár lehet, h ebben az életkorban ez a természetes, nem tudom. én középsuliban kezdtem a fiúzást, nekem ez 10-14 korszak kimaradt
2014. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

tudom,hogy fiatal vagyok... de hirtelen jött nem akartam szerelmes lenni..

De ez valoban elgondolkodtato...igazad lehet én már nem vagyok szerelmes..már lehet csak az emlékek huznak vissza hozzá..éppen ezért engedem el nehezen

2014. márc. 16. 18:15
 7/16 Költőnő? ***** válasza:
de ha így van, akkor meg vele nem vagy korrekt. Ne csak magadra gondolj:)
2014. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy néha olyan jo,hogy van nekem.És igen nagyon szeretem!De régebben mikor megláttam a szivem hevesen vert,most ritkán szokott csak..néha ha meglátom akkor csak beugrik jé itt van ő is.De elengedni nem tudom.. abba reménykedem tesz valamit ami ujra összeráz minket...de ő nem ez a fajta tipus.
2014. márc. 16. 18:21
 9/16 Költőnő? ***** válasza:
akkor viszont - bármily nehéz is - le kell ülni és megbeszélni. Ha vmi már nincs meg a kettőtök viszonyában, abban mindketten hibásak vagytok. Olyan nincs, h csak az egyik fél a hibás. Ergo, ha menteni akarjátok, az is kettőtök KÖZÖS feladata lesz
2014. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk elején olyan sok mindent csináltunk.. most meg..leülünk az ágyba beszélünk meg ilyenek,alig megyünk valahova... még moziba se voltunk se semmi hasonlo helyen..

Én nem is csodálkozom,hogy unom.Már mondtam neki ezt 10000x,hogy kalandvágyó vagyok.Mindig szeretek valamit csinálni,és uj dolgokat kiprobálni...De ő ezért nem igazán tesz valamit.Ő a jo fiuk kategoriba tartozik,én meg inkább sokszor az ellentéte vagyok.

2014. márc. 16. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!