Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a legjobb barátnőtökkel ugyanabba a pasiba zúgnátok bele?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 09:38
 1/5 Macs1209 ***** válasza:
Kizárt dolog, mert pasi vagyok.
2012. febr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit, amíg ki nem derül a pasi milyen irányban nézelődik..Neki melyikőnk tetszik... ha tetszik egyáltalán.


Nemrég hasonló volt, bár a lányt messziről sem mondanám barátnőnek, mert annyira nem ismerem, csak tudom, hogy sokkal régebb óta bejött a pasi mint nekem. Aztán rájöttem hogy csórikám mindkettőnket hülyít, így inkább kiléptem a képből. Sokkal jobban jártam.

2012. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát amíg nincs párkapcsolat az nem szerelem, csak plátói. válasszon a srác... vagy mondjunk le róla mindketten. vagy az egyik engedjen. de ez attól függ, ha a srácnak tetszik az egyikük, akkor a másiknak vissza kell vonulnia szerintem.


ha már együtt vannak, tilos a másik partnerére ráhajtani,de amíg csak tetszik...addig mindenki független... hát, sok mindenki tetszhet, és nem ebből lesz élethosszig tartó szerelem, ha tinédzserkorban történik ez. így meg tényleg mindegy. akkor, ott, fontosnak tűnik, amúgy nem az. megoldódik magától vagy így, vagy úgy.

2012. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Figyelj! velem már volt ilyen és én jól kezeltem a dolgot. Attól függ, hogy mennyire szereted az LB-d mert én nagyon az enyém. Én nem szóltam neki, hogy mit érzek a srác iránt...eltitkoltam mindent, és átengettem neki a pályát. Én jól jártam mert a pasi egy bunkó sexőrült volt és at LB-m alig bírta elhárítani...
2012. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi azt csináltuk a barátnőmmel, hogy megbeszéltük és mivel nem egyeztünk meg megpróbáltuk mindketten elfelejteni. Jól tettük később kiderült, hogy egy óriási barom.
2013. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!