Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy egyszer csak rájöttetek, már nem szeretitek a párotokat?

Figyelt kérdés
Nálam ez történt, hónapok alatt eljutottam oda, hogy már nem érzek iránta sok mindent. Csupán azt, hogy sajnálom, mert nem érdemelném meg. Ő nagyon szeret engem, és csak szenved azóta, hogy elmondtam az érzelmeimet. Tudom, hogy nem állapot ez, nem lehet húzni sokáig, de egyszerűen nem tudom, mit tegyek. Tényleg nagyon jó hozzám, csak úgy éreztem, hogy egy év után, nem tudja teljesen megérteni a gondolataimat. Persze ezt nem is várhatom el tőle, de ez miatt mégis úgy érzem, hogy szakadék alakult ki közöttünk. Az utóbbi időben nem is tudtunk elbeszélgetni komolyabb témákról, mintha elbeszéltünk volna egymás mellett. Lehet, hogy soha többé nem találok egy ilyen figyelmes barátot, de ezt már nem tudom folytatni. És az is bánt, hogy így ''kiszerettem'' belőle..lehet, hogy bennem van a hiba. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

2014. márc. 31. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanebbe a cipőbe járok. Az a lány akiért meghalnék pikk pakk már nem szeret.
2014. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.Amikor szakítottam egyszerűen megkönnyebbültem.Sem belsőre, sem külsőre nem felelt meg számomra,mégis több mint 1,5 évig húztam mellette,mert azt hittem szerethetem attól még....
2014. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves első, akkor az is lehet, hogy a barátnőd pont ezt érzi. Habár azért elég különbözőek vagyunk.


Én egyszer már szakítottam, úgy hogy szerettem még a barátomat, de akkor még fiatalabb voltam és úgy éreztem, én ''élni akarok''. Azt nagyon megbántam, most is ettől félek, annyi kivétellel, hogy már nem szeretem, max a szép emlékek azok, amik elszomorítanak.

2014. márc. 31. 14:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát idáig gyerekeket akart most meg bumm magány kell én meg már csak egy szép emlék vagyok neki...
2014. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én még 22 vagyok, szóval itt még nem tartottunk, de nem is az miatt szeretnék továbblépni, hogy végre egyedül legyek, csak nem érzem már jó magam mellette.

Remélem megoldódik nálad is mindent, és akármi történik, tovább kell élni az életet!

2014. márc. 31. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Szar dolog mindennap egy gombóccal feküdni és kelni magadba. Köszi azért!
2014. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hidd el, én is azzal kelek, meg fekszem.
2014. márc. 31. 14:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Ti lányok aztán tudjátok, hogy lehet taccsra vágni egy pasi lelkét. Mi a már volt barátnőmmel is pont így voltunk. Elkezdte a lány, hogy már nem szeret, holott az elején ő kezdeményezte az egészet. Bennem meg fokozatosan alakult ki az igazi szerelem. Mikor egy hete szakítottunk én majdnem kiugrottam a 9.-ről, annyira fájt. Kérdezem én volt ott igazi szerelem? Mert az nem múlik csak úgy el! Az exem az elején tök aranyos, imádnivaló, mosolygós volt, nem volt akadály a köztünk lévő 180km sem, aztán kezdődtek a hisztik, a sértődések. A végére abból a mosolygós lányból egy anyagias, gonosz nőszemély lett. Ne tudjátok meg, milyen megalázóan szakított velem. Nem tudom mikor leszek túl rajta. :( Félek, hogy a munkám látja ennek kárát.
2014. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jaés mindketten 28 évesek vagyunk, de a lány úgy látszik leragadt 18-nál.
2014. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalság, bolondság :)

Lelkiismeret furdalásod van, mert a szíved mélyén még midig szereted a srácot. Igen is vannak olyan kapcsolatok, amiknek kell egy kis szünet. Én is így voltam azzal a lánnyal, aki 5 éve már a feleségem. :) Pont úgy alakult, ahogy Te fent leírtad. 2 hónap után "kibékültünk" és azóta is lángol a szerelem. Megbeszéltünk minden félreértést, nézeteltérést. Ez egy egész délutános beszélgetés volt sok sírással. Sok szép közös emléketek van? Törődött veled a fiú? Türelmes volt veled? Mert ha igen, kis pihenő után próbáljátok megbeszélni. Ezek a dolgok sok-sok kapcsolatból hiányoznak ma, hidd el. Megbántottad a srácot amúgy? Írtad, hogy szenved. Mert ha igen, tuti most haragszik is rád. Én is így voltam, mikor bekövetkezett az a bizonyos "szünet" :) Depi, 0 életkedv, lefogytam 10 kilót, de két hónap után újra egymásra találtunk, és azóta dúl a láv :) Házasságunk is jól működik, mindent megbeszélünk, megbízunk egymásban, eddig nem is volt vita köztünk. Csak egyszerűen boldogak vagyunk! Oly annyira, hogy ha minden igaz június derekán meg is születik szerelmünk gyümölcse. :)


Úgyhogy gondold át, most egy kis szünet kell a kapcsolatotoknak. Egy igaz szerelem nem múlik csak úgy el, csak néha azt hisszük és bemagyarázunk magunknak mindenféle bolondságot. Nemsokára hiányozni fog neked a srác kedvessége, és az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Legfeljebb ideig-óráig.

2014. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!