Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy bnőm már régebben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy bnőm már régebben is játunk de akk nem volt semmi se köztünk és most ujra összejöttünk és ez a második hét h járunk. Mért akar egyre többet?

Figyelt kérdés
nah szal volt egy lány akivel már régebbben is jártam és szakított mert nem volt küztünk semmi se és most ujra összejöttünk és hát puszi ölelés kézfogás ilyenek már voltak...... és hát h régebben nem volt semmi se azt most olyanokat mondanak az iskolába h ugye bár ora után 10 percet benn voltunk kettesben meg volt már egy pár huzásunk ketesben maradtunk az osztályban és most olyanokat mondanak az iskolába h én apa leszek meg h meg ő meg terhes meg h mi lesz a gyerek neve meg stb.... de persze ezeken jokat röhögünk de őt ez egyáltalán nem zavarja néha még msn-en is mondja h ma nem volt semmi se azon kivül h átkaroltam meg h adtam neki puszit .... azt most nemtom h mit akarhat. talán már sexelni is karhat??:O de persze én ennek nagyon örülök...:D jah és én 15 vagyok ő meg 14:D jah és mikor szakított kb 1 honapot szünetetltettünk és csak msn-en beszéltünk és most vagyok vele megint a második hete:D
2008. jún. 4. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha már eggyüt vagytok pl a Francia csók mehetne (nyelves dolog) szerintem lehet arra gondol ... szal probáld ki ha még nem csináltad csináld mert Fantasztikusan jó ...
2008. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szexelni? ti? na ne... ha még egymással sem vagytok tisztába, meg azzal, hogy mit akar a másik, akkor semmiképp. ennyi idősen meg gáz, hogy nem tudsz dolgokat csinálni a barátnőddel... legyen egy kis fantáziád, könyörgöm.
2008. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elölés és puszi annyira azért nem sok :)

szerintem egyszerűen tölst vele egy kis időt... mondjuk menjetek el moziba vagy sétálni... legyel véle kicsit többet...

és nem hinném hogy szexelni szeretne.. csak hogy törödj kicsit többet vele

2008. jún. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!